Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30 perc valóban kevésnek számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 perc valóban kevésnek számít?

Figyelt kérdés
Három hónapja vagyunk együtt, és nekem eddig úgy tűnt, hogy szuper a szexuális életünk. Mivel nem élünk együtt, így csak heti 3-5 éjszakát tölt nálam, de akkor van minden, este is, reggel is. Rendszerint neki minden alkalommal legalább kétszer van orgazmusa, de extrém esetben előfordúlt már 6is. Nemrég célozgatott rá, hogy jó lenne, ha kitartóbb lennék, és alkalmanként tarthatna tovább is fél óránál. Nem vagyok gyorstüzelő, egyszerűen csak elfáradok egy idő után, és mivel nekem eddig tökéletes volt így, nem is próbáltam maratoni köröket futni. Velem van a baj? Hogyan tudnám elnyújtani az alkalmakat, hogy közben bírjam levegővel, és ne menjen a minőség rovására?

2020. júl. 13. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az. Sőt.
2020. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem tartott már a szex 45-50 percig és az nekem hosszú volt. Szóval szerintem a 30 perc nem számít soknak. Vannak olyanok, akiknél 10 percig tart az egész.
2020. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
30 perc nem számít kevésnek, bocsánat elírtam, #2 voltam.
2020. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem vágynék 30 perces szexre. Annyi idő alatt teljesen kidörzsölne. Előjátékkal, kényeztetéssel oké, de csak a szex fél óra... nekem sok lenne.

Igaz, én képes vagyok pár perc alatt elmenni és utána teljesen kielégültnek érezni magam.

2020. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a 4es véleményét. Nekem is sok a 30 perc. Bármilyen síkos is minden,annyi idő után már fáj.
2020. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha maga az aktus fél óra, az nekem is sok lenne.

Előjátékkal meg mindennel pedig kevés, ha rendszeresen ennyi.

2020. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És akkor én mi a francot mondjak a 3-4 perccel?
2020. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Sztem a csajodnak tobb pasi kene
2020. júl. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha levegovel nem birod, masszon rad o! Ha o van felul, akkor a no izmai is dolgoznak, aztan ha elfarad, akkor cserelhettek.

A masik, vannak olyan pozok (pl. oldalt fekszetek), amivel nagyon sokaig el lehet nyujtani, plusz tudod simogatni is, szoval nem csak arra jo, hogy megdugd.

2020. júl. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!