Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon kívánom a barátom, de mégsem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés
Sehogysem megy. Annyira hamar "túlérzékennyé" válok, annyira intenzíven érzem, hogy már szinte nem is esik jól. Csak a lábam remeg, érzem, hogy közel vagyok az orgazmushoz, de nem tudok elélvezni. Masztizás közben nincs ilyen, csak akkor, ha a páromra gondolok. Korábban is volt már partnerem (3), de ilyen nem fordult még elő. Én 26L, ő 29F, ha ez számít valamit.

2020. júl. 14. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Szegénykém, de sz@r lehet neked, hogy ott vagy a kielégülést kapujában, oszt’ nincs semmi....de sz@r , rosszabb mintha eleve nem is élveznéd 🙈
2020. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "segítő" kommentedet. Férfiként tudom, hogy ezt nem lehet megérteni.
2020. júl. 14. 22:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Milyen volt ez előző partnerekkel?

Történt valami veled kiskoromban?

2020. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az előző partnereimmel teljesen normálisak voltak az együttlétek, és a kérdésem az inkább a csikló orgazmusra volnatkozik, mert hüvelyi úton sosem ment. De a mostani párommal a csikló orgazmus sem megy, egyszerűen annyira felizgulok, vagy nem is nagyon tudom ezt annyira megfogalmazni, hogy túl érzékennyé válik, de nem fáj, csak kellemetlen a túlintenzitás, emiatt viszont nincs orgazmusom. Nemcsak a férfiakban gyűlik fel a feszültség, a nőknek is szükségük van az orgazmusra, főleg, ha már korábban rendszeresen megtörtént. Teljesen átlagos gyerekkorom volt.
2020. júl. 14. 22:53
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is volt ilyen csajom.

A lényeg, hogy ne csinálja intenzíven.

Ha nyelvel csinálja, csak lágyan finoman körözzön a csiklódon, csókolja, kicsit szívja be, de ne durván.

Finoman és lágyan, néha lehet picit gyorsabb, de ne egyfolytában.

Annál a csajnál akinek szintén érzékeny volt a csiklója, neki bevált, és olyat élvezett, hogy percekig remegett.

Szerintem így próbáljátok, és ne ragadja el a hév a palidat. 👌

F

2020. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös, köszönöm! Megmutatom neki is a válaszod, hátha segít rajtunk is :)
2020. júl. 14. 23:07
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Én is járok így néha. Szerintem is a partnerednek kellene óvatosabban izgattnia. Néha az enyémet is elkapja a hév vagy sietni akar és akkor túlingerel, amiből nem lesz orgazmus.
2020. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem most hétvégén volt ilyen, és le is állittam az “akciót”, mert ilyenkor újra fel kell épülnie az izgalmi állapotomnak. Fél óra múlva jó volt!😌
2020. júl. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sokat segít ha kevésbé intenzív technikákat használtok.

Mondjuk páromnál is ha túl érzékeny, akkor nem tud 1-2 csiklóvibrátort használni, mert annyira intenzív, hogy az már fáj neki és nem esik jól az orgazmus.

Az is sokat segít ha megtaláljátok a megfelelő tempót. Nálunk néha az a drasztikus is bevált, hogy tök erősen rácuppanok vagy tök intenzíven dugok és a fájdalom átmegy élvezetbe.

2020. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szegenyem.... :/

a lényeg hogy lágyan és finoman

aztán ha igazán szeretnéd még 1,2 ujjat is engedj be:)

de eloszor csak eggyet aztan a masikat

az ujjakkal is finoman!

es legyen eleg nedves az ujja mert az fajdalmas lehet....

aztán ha ez megvan gyerunk megkeresni a G pontot.

elöször finoman ingerelni aztán folyamatos nyalás mellett egyre "erössebben" orgazmus level 99 :)

2020. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!