Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez valami fétis lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami fétis lenne a barátnőmnél?

Figyelt kérdés

Néha, mielőtt kielégít orálisan, fel veteti velem a ballagásos öltönyömet. Nem mindig, csak kb 5 alkalomból egyszer. Azt mondja, hogy neki ez sokat dob a dolgon. Ez valami fétis? Mert tök maceráns azt a cuccot felvenni meg le, azért a negyed óráért...

Rákérdezni meg nem fogok, mert sok csajom még nem volt, és nem fogok égőzni azzal, hogy még ezt sem tudom, hogy miért erre kattan.

Már arra is gondoltam, hogy valamit talán nem mer elmondani, hogy mire vágyik? De magamtól nem jövök rá. Vagy ez olyan dolog, mint amikor sok nő az egyenruhát találja szexinek?



2020. júl. 14. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kérdez csak rá. Emiatt nem fog megsértődni, max megtudod h mi izgatja ebben annyira.

L

2020. júl. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Jaja, olyasmi mint a formaruha.

Lehet, hogy képzeletben mikor nyalod, arra gondolok, hogy most épp egy idősebb, jóképű üzletember nyalja ki.

Én erre tudok gondolni.

F

2020. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 The Dead and Dreaming ***** válasza:
68%
Ez nem fétis. Nekem is van jó pár ilyen dolog ami nagyon beindít egy nőn. Neked is van gondolom. Beszélni persze lehet róla.
2020. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Izgatónak találja az öltönyös pasikat. Mondd neki hogy akkor ő meg legyen titkárnőnek öltözve vagy bármi ami neked tetszik :)
2020. júl. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bejön a férfi ingben nyakkendőben. Izgató levenni róla a ruhát. Szépen lassan kigombolni az inget és így tárul fel előttem a teste...

A pólót csak lekapom és máris előttem van mindene. De ingbe ahogy szépen lassan gombolom ki úgy puszilgatom végig a felső testét...

2020. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Apropó, nem én elégítem ki őt ha öltönyben vagyok, hanem ő engem.
2020. júl. 15. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!