Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ausztriában melyik weboldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ausztriában melyik weboldalon lehet keresgélni örömlányokat? Van hasonló mint a rosszlányok?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Főút
2020. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
100% hogy van, még borbélyház is (nem'tom a nevét egy régi ismerősöm dolgozott kint biznotságisként). Gondolom tudsz németül amúgy is ha a labancoknál akarsz prostizni. Beírod a google-be németül a k...va szót + Wien és szerintem dobálni fogja ki a találatokat. Ha ott vagy akkor már lehet a magyar nyelv is jó, mert a kint dolgozó lányok legalább a fele magyar, csak kint dupla áron kapod meg 😂
2020. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a 2-es hozzászóló nagyon kiművelt :D Sokkal több szláv és román van legalább is Bécsben mint magyar. Attól is függ melyik városban keresel, de tényleg a google a barátod meg ugye attól is függ hogy milyen lányt szeretnél akihez te mész, vagy aki téged meglátogat. A nyilvánosházakat Laufhaus-nak nevezik.
2020. júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-as köszi :)

De interneten tényleg nem találtam..

Csak ilyen randi oldalakat, de ami kimondott fentebb említett jellegű olyat nem.

Valóban van pár igényes Laufhaus, bár nem tudom, hogy milyen árban mozognak.

2020. júl. 17. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
erotikforum.at
2020. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2020. júl. 17. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!