Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Miképpen reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Miképpen reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Üzletben vásárolgattok, nézelődtök. Csodaszép lábfejetek van és ezt ki is emelitek egy nyitott platformos szandállal, esetleg egy nyitott szexi magassarkúval, vagy egy nyitott lapostalpú szandival/saruval. Épp lábujjhegyen guggolva (így jól látszódik a sarkaitok/talpaitok) néztek valamit az alsó soron, mikor a férfi a másik soron nézelődök guggolva és nagyban fotózza hátulról a szép talpaitokat. Észreveszitek. Mit reagáltok?

Kort is!


2020. júl. 15. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Meglepődnék, majd felháborodnék, mi jogon fotózgatja egy idegen az én lábam. Kitöröltetném.
2020. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Szólnék a biztonsági őröknek.

Egy prosti meg még mutogatná is majd közölné, hogy apukám ha nyalogatni is akarod akkor x ezer lesz.

2020. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon nem tetszene. Nem jönne be, h csak úgy fotózgatná a lábam. Jöjjön oda, és kérdezzen meg. Legyen ennyire tökös.

22L

2020. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon felkapnam a vizet.. megis mi jogon fotozgat?
2020. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És, ha megkérdezné? 🙂
2020. júl. 15. 23:06
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
1 vagyok. Nem háborodnék fel, de nem engedném. Annyira bizarr lenne hirtelen.
2020. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha megkerdezne se fotozgasson. Verje masra...
2020. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na ezért nem lesztek megkérdezve, mert úgyis nemet mondanátok. Marad a sunyi. 😁
2020. júl. 16. 00:02
 9/11 anonim ***** válasza:
Pofán rugnám,mi jogon fotózgat?
2020. júl. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Hú de indulatosak...ajaj!


Csak a miheztartás végett:Ugye senki se gondolja komolyan,hogy a mai világban ,amikor ott a mobil,nem fényképeznek,videoznak az emberek mindenhol.A strandon,egyéb helyeken.

A múltkor metrón ülve vettem észre a hölgyet,szembe,hogy kamerázott.Ezt onnan tudom,hogy mikor az újságból felnézve felé néztem,ösztönösen,hirtelen leengedte a telefont.

Nem rohantam oda bemutatkozni,sem rendőrt hívni,személyiségi jogokra hivatkozva.

Lekapta a sarkadat,vagy az áru árát,egy terméket talán?

Van egy lábfejképe,hú és most mi lesz??



F

2020. júl. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!