Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, kipróbálnátok, fantázi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kipróbálnátok, fantáziáltok, átéltétek a gangbang, több férfival szexet, férfiak, párotokkal volt ilyen élményetek?

Figyelt kérdés

Az tény a pasik mindenféléről fantáziálnak, de kíváncsi lennék a nők, miként állnak ehhez a valóságban. Álmodoznak erről a helyzetről, netalán ki is próbálták? Ha igen, milyen élmény volt? Párotokkal vagy szólóban? Ha párotokkal, miként hoztátok fel az ötletet? Mi volt az első reakciója a barátotoknak, férjeteknek?


Férfiak tapasztalati véleménye is érdekelne. Ki hozta fel az ötletet párotok vagy ti?

Lehetőleg ne álmodozó pasik írjanak!



2020. júl. 16. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Az anonim felméréseken a nők titkos fantáziáiban előkelő helyen szerepel a több ffi-val (válaszadók 50-60%-a), de ettől még nagyon kevesen vannak akik élőben is meg szeretnék valósítani. A gangbang pláne más műfaj, bár aki szereti annak nagyon jó :)


Swingerben elég sok gangbanget látok, s nem úgy tűnik a lányok arcán hogy elégedetlenek lennének :)

2020. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Swingerbe látens homók meg ronda nők/ pasik járnak, akik így kompenzálják a sikertelenségeiket.
2020. júl. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 1x próbáltam 3 pasi 1 lány felállást, teljesen heteró alapon. Mint szóló srác csatlakoztam. Előzetes elbeszélgetés/találkozó volt, hogy személyesen is okés e mindenkinek, majd egy másik nap volt az akció. Élveztem, kipróbálnám szívesen ismét.
2020. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt régen, a csajom találta ki, én hozzátettem még egy fétis ötletemet, nagyon izgalmas volt.
2020. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Én nem
2020. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Kiprobalnam de a parom nem vevo ra


23/l

2020. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
És ha nem tudja meg? :D
2020. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Szoktam fantáziálni ilyenről, de nem próbáltam. Nem is tudom, milyen élethelyzet lenne az, amiben spontán meglehetne ezt élni. Megtervezve annyira nem vonz.

Volt olyan partnerem, akivel tudtunk beszélgetni ilyen ötletekről, de jellemzően a legtöbb férfinek nincs semmilyen fantáziája. Egyszerűek, mint a faék. :( Kielégülést keresnek tök egyszerűen, akinek van némi romantikus vagy szexi ötlete azok is sablonosak. Akik az ágyon kívül adják a macsót vagy a hős szerelmest, még ők is fantáziátlanok az ágyban. A macsó egocentrikus a romantikus pedig sub orientált. :-( Ideális a kettő vegyítése lenne.

Itt jön a kérdés, avval akarok nőként élni, akit nem zavar, hogy több férfivel lát és úgymond megoszt velük, vagy olyannal, akivel nem tudom megvalósítani a szexuális vágyaimat? Szerintem, a legtöbben, akik fantáziálnak ilyen többesről, folyamatosan kétségek közt lebegnek. Olyan sok kérdést teremt a téma, hogy inkább felejtsük el.

Részemről is marad a fantáziálás szintjén. Elképzelem, létezik olyan élethelyzet, amikor ezt átélem, de soha senki nem tudja meg, sőt, senki nem is tud róla.

35N

2020. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%

8#


Egy ösztönt így túlgondolni...

2020. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fantáziálok arról hogy nővel szexelek, idősebb pasival(40es), gangbang, kikötöznek, ilyenek.

23l

2020. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!