Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti is így gondoljátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ma, a párommal szoba került a megcsalas téma. Azt mondta, ha mi egyszer szakítunk és lesz új párom 100%,hogy meg fog csalni, mert nincs olyan férfi, aki nem csalja meg a baratnojet, és, hogy nekem milyen makom van vele...


Nektek erről mi a véleményetek?

Tényleg minden férfi ilyen?


20N, 24F


2020. júl. 16. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden férfi ilyen. Nyilván van mindkét típusból bőven, de nem lehet teljesen általánosítani.
2020. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, minden pasi ilyen-e. Én azt tudom, hogy amíg a párkapcsolatomban minden rendben volt szex terén és meg tudtuk beszélni, addig nem is gondoltam megcsalásra. Tehát szerintem pasiból is van ilyen is, olyan is.
2020. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak és nők is félrelépnek egyaránt, de férfiak és nők közül sem lép félre mindenki.

Ha pedig ennyire fényezi magát, az már gyanús. Valahogy azt láttam mindig a környezetemben, hogy akik előadták, hogy ők bizony sosem lépnének félre, mind félreléptek.

2020. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a "mindenki más így csinálná, és velem nagy mákod van" egy klasszikus manipulációs technika, amit nárcisztikus személyek szoktak alkalmazni általában tapasztalatlan párjukon (akinek rajtuk kívül még nem volt más párkapcsolata). Az önbizalomhiány, amit ezzel a másikban kiépíthetnek, alapot adhat arra, hogy kezükben maradjon az irányítás, és továbbra is úgy alakuljanak a dolgok, ahogy saját szájízük megkívánja. Amikor ez a mondat elhangzik, azt először is sosem szabad komolyan venni, másrészt be kell hogy kapcsoljon egy piros villogó figyelmeztetés, mert ez a viselkedés nem egészséges egy kapcsolatra. Engem azzal akartak elintézni régen, hogy rajta kívül minden lány szivatna, nem mondaná el a problémát hanem nekem kéne könyörögnöm neki rengeteg bocsánatkérés után, és a következő találkozáson bosszúból késne 40 percet, és az összes közül ő az egyetlen akivel ilyen szerencsém van. A valóság pedig az volt, hogy minden állításával ellentétben, ő volt a legönzőbb és legszámítóbb ember, akivel életemben valaha együtt voltam, és azt is egyedül ő gyakorolta, amit elvileg nem ő, hanem más csinál.
2020. júl. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nehogy elhidd ezt a baromságot. Csak a magam nevében beszélhetek, de szerintem a legundorítóbb dolog amit egy párkapcsolatban lehet tenni, az a megcsalás. Egyébként nekem erről a "mindenki megcsalna, de én nem és milyen mákod van" szövegről az jön le, hogy már meg is csalt, és ezzel akarja elérni azt, hogy még véletlenül se gondolj arra, hogy ilyet csinált.
2020. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bullshit
2020. júl. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rendben van, nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


Egyébként igen, ő az első párom, és ő is hasonlókat csinál, amit a 4-es válaszoló leirt... Lehet aggódnom kéne?

Amúgy magát mindenben fenyezi, és sokszor azt mondja, ha egyszer külön válnak útjaink, akkor mi lenne velem stb. Milyen nehéz lesz nekem új párt találnom "amilyen" vagyok, ilyenek. :( És, ha ő nem lenne, én sehol nem lennék.. (Nem mintha most igen.)

2020. júl. 16. 17:29
 8/9 anonim ***** válasza:

1) Az olyan embert, aki azt mondja hogy "mákod van velem" azonnal ott kell hagyni a pitsába (akár férfi, akár nő). Az ilyen ember nem egyenrangú társnak érzi a párját, hanem valami alárendeltnek, akivel csak kegyből van, és a párja örüljön, hogy egyáltalán lehajolt hozzá az isten.


2) A megcsalás elég összetett jelenség, egy önbevallásos (általam ismert) felmérés szerint a férfiak kb 25%-a csalta már meg a párját, különböző okból. Neked is esélyed van arra, hogy a jövőben megcsalnak, ezen nem érdemes előre aggódni.


3) A jelenlegi párod lehet hogy már meg is csalt vagy hamarosan meg fog, hiszen láthatóan nem tekint partnernek.

2020. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

A többiekkel ellentétben szerintem nem csalt meg. Akkor inkább olyan jeleket érzékelnél egy ilyen típusú személytől, hogy ő kezd el féltékenykedni, és mindenben hibáztatni, főleg olyan dolgokra fókuszálva, amik a megcsalást "indokolhatják". Pl. nem figyelsz rá miközben mindent megtenne érted, nem tud veled beszélgetni rendesen. Nekem éppenséggel ilyesmihez is volt szerencsém, ahol kiderült, arról nem tudott velem beszélgetni, hogy elmegy egy másik sráccal kettesben Belgiumba, és amíg ez nem derült ki, addig inkább csak olyan szinten utalt erre, hogy nem tud velem beszélgetni. Ez a "más megcsalna csak én nem" inkább csak egy egyszerű utalás, hogy nagyon un már téged.

2020. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!