Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van a magasság egy a pénisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a magasság egy a pénisz mérete között összefüggés?

Figyelt kérdés

Pl ha alacsony egy férfi akkor kicsi lehet a szerszáma is, illetve a magas pasinak hosszú?

Vagy pl a lábmeret és a péniszmeret között van összefüggés? Vagy a testnek melyik részéből lehet valamennyire megállapítani hogy mekkora lehet a micsodája?


2020. júl. 18. 20:33
 1/9 A kérdező kommentje:
És *
2020. júl. 18. 20:33
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Van összefüggés.
2020. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Semmi más testrésszel nem áll összefüggésben.

Csupán genetika.

("kis ember nagy bottal jár" -> lehet egy alacsony embernek nagyobb, mint egy 195 magas csávónak)

Szóval nem függ össze a 2!

2020. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nincs összefüggés egyik testrész és a pénisz között sem. Volt egy majd' 2 méter magas pasim, neki volt a legkisebb szerszáma, amivel valaha találkoztam, míg az átlagos magasságú (értsd: 175-185) pasijaim között többeknek volt termetes mérete.

Amit én észrevettem, hogy akinek hosszabb-vastagabb ujjai voltak, masszívabb tenyere, annak a pénisze is hasonló dimenziókkal bírt. Illetve akinek görbe volt a pénisze, annak a kezén az ujjai is hasonlóan görbültek :D De ez szerintem csak véletlen egybeesés, nem hinném, hogy ebből tényleges összefüggést lehetne levonni.

2020. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Semmi összefüggés nincsen. Maximum annyi, hogy alacsonyabb pasin nagyobbnak tűnhet, mint ugyan az a méret, egy magasabb pasin. Bár nekem személy szerint nem lenne gond, ha lenne összefüggés, mert akkor már 15 évesen is bőven átlag feletti mérettel kellett volna rendelkeznem. Legalábbis ha azt nézzük, hogy 185 centi magas voltam, és 47-48-as lábam volt.
2020. júl. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos nincs. Egy magas férfi.
2020. júl. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi! 198 vagyok méretes mérettel, tesóm 202 mondhatni picivel
2020. júl. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés.
2020. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van összefüggés. Aki magasabb, annak magasabban kezdődik.
2020. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!