Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Stresszelek, hogy nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stresszelek, hogy nem tudok elmenni, ezért nincs orgazmusom, segítség?

Figyelt kérdés

Párommal (én vagyok a nő) az összekerülésünktől kezdve nagyon jó volt a szex, minden alkalommal elmentem, amivel magamat is megleptem, korábban nem volt olyan egyszerű elérnem az orgazmust (behatolásos szex által, egyéb módokon ment mindig).

Egyszer nem tudtam elmenni, nem tudom, miért, de számomra ez teljesen normális - viszont a párom teljesen kiakadt, hogy én már nem kívánom őt, menjek és keressek valakit, akivel el tudok menni, stb. Neki elég sok problémája van magával, és ezeket gyakran vetíti ki rám, de dolgozunk rajta, és ez eddig nem volt hatással a szexuális életünkre. Szex közbeni-utáni felfokozottabb érzelmi állapotomban ez elég rosszul érintett.

Ennek következtében a következő együttlétünkkor sem tudtam elmenni, mert elkezdtem félni, hogy mi lesz, ha nem megy, emiatt jött egy még nagyobb kiakadás. Ez az ördögi kör megy azóta. Egyszer kaptam orált azóta, akkor el is mentem, de azóta egyébként nem. Volt egy komolyabb beszélgetésünk, biztosítottam róla, hogy szeretem, kívánom, ettől függetlenül élvezem a szexet, vegyük lazábban és fel fogok oldódni, újra menni fog. Látszólag megértette, de már látom rajta a nyomást szex közben, látom, hogy kétkedően néz, hogy élvezem-e, majd rövid időn belül megkérdezi, hogy “megint nem tudsz elmenni?“ - és itt véget is ér az egész, újabb kiakadás részéről. Magát hibáztatja, meg hogy nem elég vonzó számomra, és random beszúrkálja a férfi ismerőseimre, exekre, hogy biztos velük sikerülne elmennem...

Ma volt az első alkalom, hogy lazábban vette, persze megint félidőben lezáródott a mentális blokk az agyamban, hogy uramisten mi lesz ha nem tudok elmenni, szokásos kérdés részéről. Azonnali kiakadás elmaradt, de később a nap folyamán megkaptam, viszont szex közben most legalább tényleg lazább volt.

Tényleg kívánom és élvezem vele, és amikor már majdnem elmennék, akkor rám jön ez a para.

Összességében már az első alkalom óta sokkal kevesebbet kezdeményez, az én kezdeményezésemre sem igazán vevő, orált elfogadja és élvezi, de ennyi. Behatolásig kb heti 1x jutunk el jelenleg, az egész szituáció kezd elég kétségbeejtő lenni számomra.


Hogyan tudnám feloldani ezt a blokkot magamban, hogyan tudnék újra ellazulni? Már teljesen fogyatékosnak érzem magam, hogy nem tudok túllépni rajta.



2020. júl. 18. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálpszichológus
2020. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
keresnék egy másik faszit aki nem stresszeltet be és nem rajtam veri le a fájdalmait
2020. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!