Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szeretői kapcsolat mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szeretői kapcsolat mindig elítélendő vagy van olyan helyzet, amikor ez is megoldás? 45f

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Na ez engem is érdekel, ki mit gondol erről. Én korábban mindig azt gondoltam hogy gerinctelen önző dolog, de most először vagyok olyan kapcsolatban, ahol alig van szex de közben az embert szeretem és kb a tökéletes pasi lenne, csak a libidója alacsony. És bevallom sokszor eszembe jut hogy dugjak egy jót valakivel. Persze nem léptem meg, valószínűleg szörnyű lelkiismeret-furdalásom lenne, nem érdemli meg a párom hogy ezt tegyem vele

N

2020. júl. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hogy elítélendő meg hogy megoldás-e, az nem összefüggő. Csak akkor nem elítélendő, ha a házastárs tud róla. Megoldás viszont lehet, ha a kapcsolat alapvetően jó, de a szex terén nagy problémák vannak, és tiszta szex marad, nem kerülnek bele érzelmek is. Viszont elítélendőnek igy is elítélendő, de ha az otthoni szexből fakadó gondokon, vitákon segít, akkor megoldás. Bár nagyon alja megoldás...
2020. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!