Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha eddig 3 lánnyal voltam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha eddig 3 lánnyal voltam, de barátnőm sosem volt?

Figyelt kérdés

Neten ismertem meg őket, de sajnos kapcsolat nem lett belőle, meg nem is annak indult. Nagyon szeretnék barátnőt, de az nekem nem akar összejönni.

Tudom sok lánynál kizáró tényező az alkalmi. De nekem eddig esély nem volt kapcsolatra, így bele mentem ebbe is.


Lehet még barátnőm?


2020. júl. 18. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nyugi.
2020. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor nem baráttal, hanem ellenséggel dugtál?

Hát az veszélyes, more.

2020. júl. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz, legalább lett egy kis tapasztalatod, az egy komoly kapcsolatban sem fog ártani. Az első barátnődnek ne a múltaddal kezd a sztorit, ha pedig elmeséled, mondhatod, hogy fiatal voltál, kalandoztál, kiváncsi stb, 3 nem túl sok.
2020. júl. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!