Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet ez velem? 19/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez velem? 19/F

Figyelt kérdés
Szúnyogriasztó

Alapból én hízékony típus vagyok, könnyen elhízom ha nem figyelek oda, viszont rendszeresen sportoló, és az esetek döntő többségében egészségesen táplálkozó ember vagyok, de persze vannak hullámvölgyek és ilyenkor képes vagyok feszedni magamra elég sokat.

És egyébként nem szeretem magamon a fölösleget, mert elég kényelmetlen, és kellemetlen, de szerencsére könnyen le tudom adni.

De a lényeg hogy amikor így el vagyok hízva, mint pl most, akkor ha pl maszti közben eszembejut, izgat a dolog, és jó érzés lötyögtetni a hájam, a fenekem, stb, és szeretek ránézni is.

Nem igénytelen a testem ilyenkor, inkább az látszik hogy van egy alap izomzat amin rajta van a fölösleg, tehát undorítónak nem mondanám, de mikor több lesz rajtam, valamiert nagyon izgato ra nezni, sokszor direkt a hasam is kitolom hogy nagyobbnak tunjon, es az egesz formaja izgat es jo erzes hogy hajas vagyok, es erre masztizom.

Szerintetek miert lehet ez? Alapbol nem vagyom arra hogy elhizzak, de amikor el vagyok akkor elvezem.

A legjobban azt elveznem ha lenne ilyen lany akinek ez a dolog bejon, es neki mutogathatnam, es o is elvezne. Szerintetek vannak ilyen lanyok?

júl. 19. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Nekem beteheted L
júl. 19. 17:01
 2/4 anonim ***** válasza:
38%

Csajok!! Egy hájas kisfiú, aki nem is tudja használni, ő beteheti nektek?

Én, egy sportos testalkatú férfi,aki tudja is használni , már ki van zárva??

F

júl. 19. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az első kettő ne akarja betenni senkinek se. Fiúk, Lányok egyaránt rosszul járnak vele.
júl. 19. 17:12
 4/4 A kérdező kommentje:

#2, az elso valaszolo szerintem nem lany es nem komolyan irta.

Es miert lenne kizarva aki sportos? Ahogy irtam en is sportos vagyok, háj nélkül kb 90kg vagyok izomba. Most kb 7kg felesleg van rajtam 😂

júl. 19. 17:19

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!