Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imádom a transz lányokat......

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a transz lányokat... Most akkor meleg vagyok?

Figyelt kérdés
A fiúkat nem szeretem, nem tetszenek, se semmi. De a transz lányokat, és a "rendes" lányokat is szeretem.

2020. júl. 19. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert a transz lányok is lányok.
2020. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Igen.Mert a transz lányok is fiúk.
2020. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy nagyon bonyolult és megosztó kérdés. Szerintem a transz lánytól is függ, hogy mennyire érzi magát nőnek. Ha 100%-osan, és úgy is viselkedik (nem játszik rá, teszi magát össze-vissza, mint pl. Noryna Diamond, Szecsődi Karcsi, Bish Barbie és hasonlók) hanem kulturáltan tudja kifejezni és megélni a nőiességét, és ezért tetszik neked, akkor te végülis a nőt találod benne vonzónak, tehát nem vagy meleg.

Ha pedig kifejezetten izgat az, hogy neki férfi nemi szerve van a női testén, akkor biszexuálisnak mondanálak, esetleg egy fétisnek.

2020. júl. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagy meleg, hanem biszex.
2020. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Biszex vagy!

Miért?

Lásd!

1. Ők soha nem lesznek nők, mivel férfinak születtek. Olyan a csontozatuk izomzatuk stb

2. Akármilyen hormon kezelést kap, akkor se fog tudni neked szülni! Még ha át is operálják akkor se tudnak neki női szerveket csinálni...

Szóval minimum biszex vagy! Sőt...

Nincs kíváncsi hetero. 4 kategória van : hetero, biszex, leszbi, meleg

50-50%, hogy meleg vagy ("csak") biszex vagy.

Jöhettek lepontozni

2020. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

#5:

“Ők soha nem lesznek nők, mivel férfinak születtek. Olyan a csontozatuk izomzatuk stb.”


Most őszintén, kit érdekel a csontozata, izomzata? Ez egyénfüggő, hogy kinek milyen, nem pedig nemfüggő. Tudok olyan transz lányokat mutatni neked, akiről abszolút nem mondanád meg, hogy férfi volt valaha, mert ezerszer nőiesebb és szebb sok igazi lánynál.


“Nem fog tudni neked szülni”

Ezek szerint egy meddő nő sem nő?


És végük semmiképp sem lehet meleg, ha a nőkhöz (is) vonzódik, max biszex.

2020. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mit értesz azon hogy transz lány, én úgy tudom hogy lánynak született egyén is lehet transznemű.
2020. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6

Na akkor küldj egy olyat akiről nem lehet megmondani. Akár privibe

2020. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#6

Pl. Allison Beck:


[link]


Tiktok profilját küldtem, mert itt van a legtöbb tartalom.

2020. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Szexelj is velük

Én jobban bírom őket mint a nőket, csak sajna fizetős műfajban utaznak az igényesek

2020. júl. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!