Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menyire gyakori, hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire gyakori, hogy a nők kielégítetlenek a kapcsolatban és erről a párjuk nem tud?

Figyelt kérdés
Mi az oka a kielégítetlenségnek? Figyelmetlenség, vagy testi nem megfelelőség? Hogy kezelitek?

2020. júl. 20. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Nincs ilyen, van mellette több szexpartnerem. Nincs ezzel gond.
2020. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég gyakori az én környezetemben, csak errefelé a pasik tudnak is róla.

N

2020. júl. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok, elnézést, okot nem írtam.

Ezek a pasik általában fáradtak, rossz napjuk van, rossz időszakuk. Vagy csak hétköznap van és másnap kelni kell. 🙄

2020. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2#-es és a nők hogy tűrik vagy kezelik ezt az állapotot?
2020. júl. 20. 09:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel normálisabb csajokkal barátkozom, ezért a legtöbben egy jó darabig tűrik és megpróbálnak rá megoldást találni a párjukkal.
2020. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyik sem lépett még félre?
2020. júl. 20. 09:41
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem még.

Mondjuk ez csak 4 nő. A fene tudja, a többi mit csinál.

2020. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sose fogom megérteni, hogy egy férfi hogy nem veszi észre, ha nem élvezett el a nő, ahogy azt sem, hogy a nő miért nem szól ezért. Alkalmanként megérthető, hogy a férfi fáradt vagy rossz passzban van, de szerintem egyáltalán nem normális.

A barátnőimmel (kb 6 ember, a többivel nem vagyunk ennyire bizalmasan) szoktunk erről beszélni és nálunk ez nem probléma. Azt talán érdemes hozzátenni, hogy huszonévesek vagyunk, mondhatni erőnk teljében és jelentősen kevesebb problémánk van, ami hosszas fáradtságot vagy rossz hangulatot eredményezne.

2020. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez mind nőknél, mind férfiaknál gyakran előfordul egy kapcsolatban :( nem véletlenül van ennyi válás, szakítás. Az okok pont azok amiket leírtál, figyelmetlenség, önzőség a kapcsolatba történő beleszürkülés.
2020. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kortól függ. Fiatal pasiknál gyakran előfordul, hogy eltelve önmaga "nagybikaságával", nem veszi észre, hogy a nőnek nem elég a reszelés.
2020. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!