Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak köztetek “kiváncsi”...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak köztetek “kiváncsi” heterok? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ilyen embertípus nincs. Látens homi, vagy biszex az illető.
2020. júl. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vannak. 27 N
2020. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért raktam idézőjelbe, hogy hátha van aki heteronak vallja magát de ki akar próbálni egy s mást azonos neművel, rájuk vagyok kiváncsi. :)
2020. júl. 24. 08:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Mondhatni voltam. Kipróbáltam, de nagyon nem tetszett xd
2020. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Értsd meg öcsém, hetero nem próbalná ki!
2020. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jelen!

4-es, mit csinaltatok pontosan, hogy nem jott be!? :)

2020. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Jelen! 27/f.

Aki mást állít annak: Lehet nincs kíváncsi, de szabad világban élünk, mindenki az, aminek vallja magát, nem? Az hogy egyesek annyira begyöpösödött elméjűek, és/vagy embergyűlölők ,hogy nem látják be, vagy emiatt másnak állítanak be valakit, vagy előítélkeznek... hát egészségükre.

2020. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én fent vagyok szexpartnerkeresőn, heteroként feltüntetve, és nőket is keresek, de sok meleg és biszex pasi ír, hogy szopnának meg szexelnének. Érdekes. Olyan sokan írtak, hogy egy közös kiverésen még el is gondolkodtam, de nem hiszem, hogy nagyon messze elmennék meleg irányba, mert nem érzem a késztetést. Csak furcsa, hogy ilyen sokan vannak, meglepő.
2020. júl. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen hetero nincs szerintem.

Aki ki akarja próbálni a saját nemével, az már biszex.

F

2020. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól heteró valaki, mert "heterónak vallja magát", miközben vannak a saját neme felé vágyai, csak elnyomja vagy letagadja.


Eszkimó sem attól leszel, hogy ülsz a pálmafák alatt és "eszkimónak vallod magad", hanem köztük élsz, megtanulod a nyelvüket, a szokásaikat, iglut építész magadnak, fókára vadászol...


Akinek nem heteró szexuális szokásai vannak, az akárminek is hazudja magát, nem heteró. Pont. Ennek persze semmi köze az elfogadásához meg kirekesztéshez meg ilyen-olyan gyűlölethez. A bantu négereket sem gyűlöljük, csak azért mert kimondjuk a nyilvánvalót, hogy nem, ők speciel nem eszkimók hanem bantu négerek.

2020. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!