Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mennyire tartjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyire tartjátok betegesnek, ha valakit lázba hoz, ha fáj a lábafejetek, és mondjuk olyankor szereti masszírozni őket, de különben rendes szexuális életetek van? Ilyen roleplayről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
már óvodásként is felállt, ha láttam egy lányt begipszelt vagy fáslizott lábbal, szóval én tényleg ezzel a fétissel születtem. Azt is szexinek tartom, ha egy lánynak megfájdul a lába járás közben, mert mondjuk bütyke van vagy lúdtalpa. Általában próbálok olyan lányokkal összejönni, akiknek alapból picit hibás a lába ezért, de direkt nem okoznék sérülést senkinek, max olyat csináltam hogy direkt sokat sétáltunk, és akkor mint előjáték megmasszíroztam a lány lábát. De erről ők nem tudtak, hogy nekem plusz dolgot jelent, csak jófejnek gondoltak a masszázs miatt. Szerintetek milyen reakciókra számíthatok ha ezt elmondom, és mondjuk megkérném, hogy játsszunk ilyen szerepjátékot?

2020. júl. 25. 13:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem beteg
2020. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is
2020. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
68%
A fájós lábra izgulás ciki, a többi nem az.
2020. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy fétisessel sosincs rendes szexuális élet, esetleg ha ugyanaz a fétis mindkét félnek.
2020. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
de szerintetek akinek tényleg fáj annak ez akár nem lehet jó?
2020. júl. 25. 14:10
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
De jo lenne.. csak a hatso szandekod nem.. illetve lazni hogy neked erre all. Mikozben tegyuk fel nekem tenyleg faj.
2020. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
szerintem ez egy kapcsolatban még beleférhetne, azért ez egy elég ártatlan fétis ahhoz képest amik vannak (bár én a bdsmet meg hasonlókat sem ítélem el, csak tőlem idegen)
2020. júl. 25. 14:26
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Ebben igazad van. Felteve ha nem kene minden szexnek igy kezdodnie es neha jonne elo csak akkor beleferhet akar, illetve ha mellozned a ha faj akkor izgulsz ra dolgot es csak siman massziroznad.
2020. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
végülis ez csak egy plusz, alapból is érdekelnek a lábak, ha nem fájnak
2020. júl. 25. 14:43
 10/39 anonim ***** válasza:
50%
Ez még a sima mezei lábfétisnél is rosszabb. Komolyan arra izgulsz, hogy valakinek fájdalmai vannak?
2020. júl. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!