Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok akik ritkán szexeltek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gd628 kérdése:

Lányok akik ritkán szexeltek, hogyan élitek meg ezt? Depresszió, ingerlékenység vagy semmi ilyesmi?

Figyelt kérdés

29/F vagyok és van hogy azt gondolom biztosan minden lány, nő eleget szexel és csak a pasik "szenvednek" folyton szexhiánytól. De tudom hogy ez nem igaz, nem lehet általánosítani és azt sem kijelenteni, hogy a nők bármikor és könnyebben szexhez juthatnak.

De akiknek nincs állandó partnerük, vagy alkalmi is csak nagyon ritkán vagy nehezen nyitnak ilyesmire, hogy bírják szex nélkül? Milyen érzések kavarognak bennetek?



2020. júl. 25. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Én nem szeretném akárkinek odaadni magam, a semmi szex is jobb mint az alkalmi. Remélem, hogy hamarosan megtalálom a párom. 22,N
2020. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

19 évesen vesztettem el, jelenleg kéthetente tudunk együtt lenni.


A vírus alatt pedig volt az három hónap is.


Nálam nem volt semmi "mellékhatás" - azelőtt nem érdekeltek különösebben a pasik (úgy voltam vele mint #1) utána meg ha tudom, hogy egy darabig nem lesz semmi, akkor nem is "érdekel" (érdekel, de nem pörgök rajta, érted)


Amúgy meg, ha vele vagyok, akkor hatalmas az étvágyam :D

2020. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

ha épp van barátom, akire nagyon vágyom, akkor elég nehéz.

Ha nincs senki a képben, akkor viszont meglepően egyszerű bár néha-néha akkor is rámjön az étvágy

32 N

2020. júl. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár én már nő vagyok, de válaszolok : megoldom magamnak. Nem tudom miért kéne szenvednem, ez egy természetes szükséglet.
2020. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi olyan tünet nincs amit írtál. Ha párom nem vevő rá, akkor megoldom egyedül ha már nagyon kívánom.
2020. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam olyan tünet szokott lenni, hogy olyankor több férfit tartok vonzónak.
2020. aug. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én eleve elég nimfomán vagyok, ezért már attól szenvedek, ha nincs minimum heti 4 szex.

Sajnos most nincs olyan partner aki állandóan elérhető, így a havi 1el kell beérnem, azon kívül ha rám jön az 5 perc, megoldom magamnak. 😅

Nálam abban nyilvánul meg, hogy feszült leszek, türelmetlen. 🤷‍♀️

2020. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van amikor stresszesebb vagyok de akkor elintézem masztival és utána minden jó.

28 évesen azért elértem arra a szintre (szerencsére), hogy ne az ösztönök határozzanak meg hanem inkább az érzelmek. Így belegondolva sokkal de sokkal jobb érzés volt amikor szerelemmel tettem meg. Voltak barátság extrákkal kapcsolatok is de az egy idő után kihűlt részemről 3 hónapig bírtam így és nagyon üresnek éreztem magamat tőle.

Engem a szimpla szex valami jött menttel akit max 2 hete ismerek már nem indít be. Sőt. Inkább undorít.

Nekem már sokkal több idő kell ahhoz, hogy bizalom is kialakuljon. Na meg az az érzés, hogy őt akarom testestül is.

2020. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!