Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normalis, hogy ez visszatart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis, hogy ez visszatart parkapcsolat teren? (egzisztencia)

Figyelt kérdés
Arrol lenne szo, hogy a szuleim elegge rossz korulmenyek kozott elnek. A haz nagyon regi es nagyon rosszul is nez ki. Nincs furdoszoba sem viz bevezetve. Kinti wc van ami mar elegge rossz allapotba is van. Maga a hazban sincs nagy tisztasag mivel apukam beteg anyukam meg sokat dolgozik foz bevasarop igy nem nagyon van ideje meg kedve takaritani. En tobb szaz kilometerre vagyok toluk de amiatt nem merek osszejonni lanyokkal meg sosem mertem, mert szegyellem ha haza kellene vinnem. Gondoltam a tavolsag javit majd ezen, hogy ritkan mennenk haza de igy is visszatart foleg, hogy tudom a lany akit szeretek jomodu csaladbol van nagy haz meg minden megvan. Hiaba latom o is akarna de felek, hogy ezt nem fogadna el. Eljottem onnan, hogy kitorjek ebbol az eletbol. Meg annyira nem is tehetek rola de felek, hogy nem fogadna el. A szuleim meg mindig azzal jonnek miert nincs baratnom de nem mondom nekuk nem akarom megbantani. Valos a felelmem?
2020. júl. 26. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

azt, hogy valós e később tudod meg, ha már mertél kockázatot vállalni.


amúgy meg azt csinálsz amit akarsz. ha nem akarod hazavinni nem viszed. de ha valakivel tényleg szerelmesek lesztek ott szép és izgalmas megmutatbi magunkat minnél jobban.

2020. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Van benne valóság az biztos a nők szeretik ha a pasi nem szegényebb náluk. Viszont akkor most kapcsolatod végéig titkolóznál? Ha szóba kerülne a dolog akkor ha mondod neki, hogy szégyenled a dolgot és te jobb életet akartál és megpróbáltál kitörni akkor talán ha előre tudná nem lenne baj, legalábbis ha csak úgy odavinnéd az nagyobb baj lenne. Végül is nem te tehetsz erről, talán megértené, szegénynek születni nem szégyen. Viszont ettől még lehet, hogy rosszul viselné ha megtudná nem tudom. Viszont én nem akarnék olyan kapcsolatot ahol titkolóznom kell, szóval én elmondanám finoman a helyzetet, hogy rossz körülményben születtem de elköltöztem, hogy jobb életet élhessek. Zavarna a titkolózás. A nő felé is meg a szülők felé is. Tehát a szülőkkel is beszélnék. Most akkor legyél a kapcsolatban ahol szégyenkezel? Az se jó. Viszont nem jött le, hogy mi is van közted meg a lány között? 23F
2020. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Megértem az aggodalmad, de hidd el, hogy az a lány, aki tényleg szívből szeret téged, azt egyáltalán nem fogja elriasztani egy ilyen dolog. A szegénység különben sem szégyen. Érthető, hogy miért vannak a szüleid ilyen helyzetben és biztos vagyok benne, hogy ezt a lány is megfogja érteni. Ha ez nem így történik, akkor nem is szeret téged olyan nagyon, mint mondja. Ha szeretünk valakit, akkor azt multastól, nehézségekkel együtt szeretjük. Ne foszd meg magad a boldogságtól olyan dolog miatt, amiről nem tehetsz. Egyébként, ha módodban áll, később segíthetsz a szüleidnek és akkor egyből jobb lesz a helyzet.
2020. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg csak jol megvagyunk egyutt egy hullamhosszon vagyunk de emiatt nem kozelitettem komolyabban holott ugy latom o akarna. Akartam, hogy ok is eljojjenek velem de nem akarnak. A hazat meg felujitani nagyon sokba kerulne. Segitem oket eleg gyakran mar tobb milliot hazakuldtem de azok mas dolgokra kelettek. Ha meg arra koltom a penzem akkor sajat hazam sosem lesz. 😐 Igy eltem le a 26 evemet, hogy emiatt meg nem volt baratnom...
2020. júl. 26. 23:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje ezen változtatni. Hidd el, hogy jó lesz minden. Amúgy, ha még mielőtt összejösztök elmondod neki, akkor végképp nincs mitől félned.
2020. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A terveimben ugy szerepelt, hogy eloszor osszejonnek majd ha mar par honap eltelik es kozeledne a hazamenetel akkor elotte mondanam el.
2020. júl. 26. 23:31
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
gyere össze vele. az is jó ha csak egy év múlva viszed haza. a te életed egy független élet. ami nem azt jeleni, hogy nincs egy történeted, de nem kell, hogy ez befojásoljon folyton.
2020. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
De kérdező ez nagyon rossz ha titkolózol a lánynak is meg a szülőknek is. Nem akarnék így szégyenkezni, bár mi nagyobb házban lakunk. Szerintem ha elmondod neki talán megértené és ha tényleg haza adtál pénzt és el akartál költözni és meg is tetted akkor már tettél ellene ami pozitívum és szimpatikus! 23F
2020. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Soha ne szégyelld honnan jöttél!!! Inkább légy rá büszke, hogy mit értél el, s ki tudtál törni, de a múltad sose tagadd meg.

Ha valaki szeret akkor elfogad, a múltaddal, a rokonaiddal együtt. Nyugodtan mond el, hogy szerény körülmények között élnek, s akár azt is amit fent leírtál. Ez is te vagy, hozzád tartozik.

2020. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!