Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha egy nagyon vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy nagyon vonzó idegen pasi odabenne hozzátok és azt mondaná,hogy szeretkezni akar veletek,akkor ti,hogy reagáltok?Hangsúlyozom,hogy egy nagyon jó képű vonzó pasiról van szó.

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 05:18
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
Elzavarnám a fenébe,nem vagyok ösztönlény.Szerelem nélkül nem tudnék szeretkezni.
2020. júl. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
47%
Amilyen elvet képvisel az 1-es hozzászóló, az a tipikus álszenteskedés.
2020. júl. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
A második meg tipikus nagyképű beképzelt pasi gondolkodás aki lenézi a nőket.Fogalma sincs arról,hogy hogyan működünk.
2020. júl. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%
#2, te tényleg tudatlan vagy!
2020. júl. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
Attól hogy jóképű és oda állna elém hogy szexelni akar nem fogok elájulni, ez nem így működik, amúgy sem lenne szimpatikus ez az ismerkedés szóval elhajtanám.
2020. júl. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%
Elküldeném, ez nagyon pofátlan húzás. Teljesen mindegy hogy néz ki, ismerkedjen normálisan, ne egy szia dugnálak szöveggel jöjjön oda hozzám, az szánalmas. Attól, hogy egy pasi jól néz ki nem ájulok el, van egy csomó vonzó férfi:D a jó külső önmagában nagyon kevés ahhoz, hogy én lefeküdjek valakivel..
2020. júl. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Hajtanám el a f...ba.
2020. júl. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%
Az hogy vonzó,szubjektív. Az ízlése mindenkinek eltérő. Lehet hogy pont amit vonzónak nevez az pont hogy taszító. Ennyire egyszerű. Nincs mit ezen variálni.
2020. júl. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
61%
Tõkön rúgnám!
2020. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

Én is lelépnék. Nekem sem jönne be ez az egoista duma, meg érzelmek nélkül én sem lennék képes lefeküdni csak úgy bárkivel, mégha jól is néz ki.

Nem értem miért vannak lepontozva, akik hasonlókat mondtak...talán nem ilyen válaszokra számítottal, de nem sok nő dobná hanyatt magát így hírtelen...

22N

2020. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!