Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet orvosolni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet orvosolni a méret okozta problémákat?

Figyelt kérdés

Párommal még csak nemrég vágtunk bele a közös szexuális életbe. Egyikőnk sem rendelkezik túl sok tapasztalattal, és nem tudjuk, hogy mit tehetnénk.


Helyzet a következő: Páromnak nem túl hosszú de annál vastagabb pénisze van, én pedig az átlagtól szűkebb vagyok odalent, (legalábbis az előző páromtól így tudom). Ha már belekezdtünk, nincs semmi probléma, viszont az a pillanat, amikor beteszi nem túl kellemes érzés. Az egyetlen megoldásunk erre az, hogy nem ő teszi be, hanem lovagló pózban én kezdek el mindent. Így nem szokott fájni. Az óvatossággal nincs gond, emiatt nem fájhat. De nem tudom, hogy mi lehet ez.


Esetleg valami pózt vagy tanácsot tudnátok mondani, ami segíthet megoldani ezt a helyzetet és elérni hogy a párom be tudja tenni nekem?



2020. júl. 29. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még a síkosítót próbáljátok ki, de erre nincs nagyon más megoldás...
2020. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Es miutan betette, idovel el szok mulni a fajdalom?

Ha igen, akkor olyan mint nalunk. Nalunk is faj, amig beteszem, az elso 3-4 nyomas nyagyon lassu es ovatos, utana mar nem faj neki. Egyszeruen az elejen vigyazok a paromra.

2020. júl. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, többnyire pont ilyen, de én nagyon nem bírom a fájdalmat és olyankor méginkább befeszülök és nem tudom elengedni magam. Én nem bírom ki azt a 3-4 mozdulatot sajnos. Pedig utána már élvezném de a fájdalom miatt rágörcsölök és azért nem jó.
2020. júl. 29. 11:54
 4/7 anonim ***** válasza:
A megoldást már a kérdésedben leírtad. Egyszerűen kezdjétek el lovaglóban és majd menet közben váltotok másik pózra, amikor már "bejáratódtál". Ha közben szárad, akkor meg használjatok síkosítót.
2020. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg ezt csináljuk, de félek hogy idővel ez sérelem lesz a számára, hogy nem tudja ő betenni.. mint ahogyan nekem is azzá válhat. Ha ezt a pici problémát nem tudjuk megoldani akkor nagyobb gondokat hogy? Szeretnék vigyázni erre a kapcsolatra mert érzelmi szinten mindent megkapok tőle, és senkit nem szerettem még így. Ez az egy picike bökkenőnk van, és biztos van rá valami jó megoldás, csak egyikőnknek sincs elég tapasztalata, hogy tudjuk mi a baj.
2020. júl. 29. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell felfujni, a termeszet adta adlttsagokat es hatarokat nem tudod megoldani, csak javitani rajta. Annak meg az a modja, hogy raulsz es 4 dugasig finomak vagytok. Ez nem nagy dolog. Meg egy ferfinak se lesz serelem. Ne fujd fel. Nem ezen mulik, hogy mennyire tudtok mas gobdokat megoldani.
2020. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szex, az erotika nem arról szól hogy mi marad ki, hanem arról hogy megtaláljátok mi az ami jó nektek és azt élvezzétek. Nem attól lesz frenetikus a szex hogy ki teszi be, vagy milyen pózban kezditek, hanem hogy utána mi történik :)
2020. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!