Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik 13-14-15 éves korukban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 13-14-15 éves korukban vesztették el a szüzességüket, hogy csinálták azt?

Figyelt kérdés
(kérlek német is írj)

2020. júl. 29. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

15 éves voltam. Hogy csináltam? Nem igazán világos ez a kérdés. Akkor lett először parkapcsolatom, szerettük egymást és megbíztunk egymásban úgyhogy pár hónap után meg is történt.

24/n

2020. júl. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Én egy alkalmi kapcsolatban csináltam először.

Részemről volt egy kis fellángolás, mert 10 évvel több volt a nő, de elmúlt.

Férfi vagyok.

2020. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Hogy csináltam, hogy csináltam, hát gumival :) mert bár tényleg korai volt egy kicsit 15 évesen, de legalább ennyi eszem már akkor is volt.
2020. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Általában úgy szokták csinálni, hogy becsajoznak/bepasiznak, majd ha alkalom is van rá, akkor csinálják.


Az én egyik régi lány osztálytársam 14 évesen vesztette el, egy 16 éves sráccal. Viszont nagyon be voltak fosva egy ideig, mert annyi eszük nem volt hogy gumit is húzzanak... De végül nem lett terhes a csaj.

2020. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

13 voltam.

Egyedül filmeztem, át jött tesóm haverja. De mondtam hogy mindenki csak este jön meg. De leült mellém filmezni. Aztán nem kellett sok, szex jelenet volt. Látta hogy engem izgat a dolog. Kérdezte hogy voltam e már valakivel? Vagy láttam e ilyet? Mondtam hogy nem. Akkor ő most bevezet a jóba..igen, így mondta..

Pár másodperc múlva már ujjazott. Úgyhogy nem volt nagy elő készület.

Gumival csináltuk amúgy. :)

2020. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
5-os, a srac amugy hany eves volt..?
2020. júl. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

5-ös vagyok.

18 :)

2020. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Egyszerű a titok. Ezek az emberek úgy csinálhatták már ilyen fiatalon, hogy jól néznek ki. Jóképűek jó testűek…

Aki meg nem, azok sokkal később tudnak csak szexelni…

2020. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 voltam, lett egy barátom aki 17 volt, szerettük egymást és vágytunk egymásra. 1 hónap után feküdtünk le és több mint egy évig együtt voltunk. Azóta már történt sok minden, de így utólag se gondolom hogy korai lett volna és nem is bántam meg.
2020. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!