Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim! Mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Mennyire vagytok kezdeményezőek a szexben, mennyire visztek bele kreativitást, milyen új ötletetek vittetek a szexuális életetekbe? Természetesen férfiak véleménye/ tapasztalata is érdekel.

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 13:51
 1/6 A kérdező kommentje:
...ötleteket vittetek...
2020. júl. 30. 13:52
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig igyekszem változatossá és élvezetessé tenni a szexet. Szeretek adni és szeretem látni ahogy élvezkedik a párom azon amit csinálok.

Orálomat sokat gyakoroltam emiatt és már mondhatom h elég jó vagyok benne. Odaadó vagyok, nem kímélem magam 😂 és igyekszem érzéki lenni. Szemébe nézni, lassan gyorsan felváltva csinálni, azt is szereti ha a zacskóját is nyalogatom néha közben.

És az ágyban aktus közben se fekszem mint a bot hanem odateszem magam, belenyomom a fenekem stb.

Ötletekből pedig sok van. Csináltuk most kirándulás közben a szabadban, de van h szerepjátékozunk és igyekszem minddn vágyát kielégíteni. (Igen analt is néha, néha!)

Többségében szerintem a hozzáálláson múlik. Mindenki tud jó lenni ha szereti amit csinál és szereti a párját. L

2020. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2# köszönöm 👍
2020. júl. 30. 14:14
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Sosem jó ha ellaposodik, de univerzális ötlet nincs, mindig a partner inspirál, vele kell amúgy is megbeszélni mi az amire vágyik / mi az amire én vágyok és közösen megvalósítani.
2020. júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
Egyáltalán nem vagyok kezdeményező a szexben, egyáltalán nem viszek bele kreativitást, és semmilyen új ötletet nem vittem a szexuális életembe.
2020. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten kezdeményező vagyok. Igyekszem változatos helyszíneken elcsábítani, ha eszembe jut új póz, azt bevetem, van, hogy csak úgy szájjal kielégítem váratlanul, kiegészítő játékok is az én ötleteim voltak...
2020. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!