Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Levelezó parteneremet meglepte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levelezó parteneremet megleptem egy vibrátorral és egy anal pluggal. Kíváncsian várom a reakcióját. Lányok! Ti mit szólnátok hasonló ajándékhoz? Szeretném,ha meglepne egy vidóval az első élményéről! Lenne bennetek vállakozó kedv hozzá?

Figyelt kérdés
Lányok Milyen reakciót váltana ki belőletek egy hasonló meglepetés?

2020. júl. 31. 06:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha csak levelezés folyik ez nagyon bunkó dolog.

Lehet nem fog reagálni soha többet.

2020. júl. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Ez azonnali instant bann lenne bárkitől.

Ritka nyomorék vagy.

2020. júl. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Tőlem kapott lány, akivel leveleztem ajándékbe játékot, de nem azért, hogy videókat küldjön róla, hanem, hogy használja. Konkrétan nem kértem tőle semmit cserébe, azóta már találkoztunk, barátok vagyunk.


😉


Nem azért adok valamit, hogy kapjak cserébe, hanem mert adni jó😉

2020. júl. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
😅😅
2020. júl. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Várhatod azt a videót 🤣
2020. júl. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy milyen a kapcsolat a levelezőpartnerrel, milyen tipusú, mélységű levelezésről van szó, említettem-e már, hogy vágyok ilyesmire...Tehát az is lehet, hogy nem örülnék a meglepinek, de az is, hogy örömmel küldenék bemutatóvideót.
2020. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Levelezőpartnertől ez túl durva. Úgy értem, hogy volt olyan, hogy egyik osztálytársam egy dildot adott a másiknak szülinapjára, de azok rendesen is ismerték egymást, stb.


Előbb kapsz tiltást, mint videót...

2020. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyébként nagyon örülnék neki, én szeretem az ilyen játékokat. DE videót meg képet nem küldenék arról, ahogy használom, szóval ha ilyen céllal küldené valaki akkor szarul esne.
2020. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha előbb utóbb együtt használhatjuk akkor semmi gond, örülnék is neki. De csak virtuálisan az nekem kiábrándító.
2020. aug. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
nekem is kell egy ilyen levelezőpartner
2020. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!