Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azért nem kedvel a többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem kedvel a többi lány, mert nem hiszek a szexuális egyenjogúságban?

Figyelt kérdés

Egyszer egyet értettem egy fiúval, aki szerint a flegma, arrogáns, agresszív lányokat meg lehet büntetni, és szerintem egy fiúnak joga van ilyesmihez. Ez annyira gáz lányként?


19/L



2020. aug. 2. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Nem gáz. Irány keletre és vedd fel a iszlám vallást és jól érezheted végre magad.
2020. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem szexuális egyenjogúság, hanem önbíráskodás és arrogancia.
2020. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Pontosan mit értesz büntetés alatt?

Fizikálisan bántalmazni, megverni vagy előjáték gyanánt elfenekelni és utána durván megdöngetni?

2020. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Legutóbbit maximum.
2020. aug. 2. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Egyértesz akkor a prófétával.
2020. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Miért is ne?
2020. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én csak azt mondom, csak elírtam a kérdés szövegét, hogy egy nő sem lehet akármekkora seggfej "büntetlenül".
2020. aug. 2. 19:42
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
A ferfiakat hogyan buntetik, ha arrogans seggfejek?
2020. aug. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

nőként mondom

száradj ki ha így gondolkodsz :D

2020. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebben teljesen igazad van, hogy nem lehet seggfej egy nő sem büntetlenül. Vissza fogja adni neki a fickó valamilyen formában.

Ha máshogy nem megy legfeljebb elhagyja.

Az más tészta, ha van egy szexuális játékunk amiben ha feleselsz, flegma vagy arrogáms vagy akkor meg leszel büntetve, de ebből ne csináljunk élet filozófiát.

Ez egy egyenlő felek közti partneri viszonyon belül, egy közös megállapodás részeként egy szexualis jellegű játék kell legyem, amiben felvesszük ezeket a szerepeket, mert jól esik ezeket játszani mindkét félnek.

Így ez teljesen oké és én is bármikor benne lennék. 👌

2020. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!