Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne olyan szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne olyan szexuális étvágyam 30 évesen mint tiniként volt?

Figyelt kérdés

Tiniként naponta kivántam,sok szex mellett is kikellett vernem állandóan,szex nélkül pedig egész nap szinte azon járt az eszem és folyamatosan vertem.


Mostanra 30 évesen már nem nagyon megy a csajozás mert alig kivánom a szexet így nincs hajtó eröm felszedni csajt.

Az szokott lenni hogy hatalmas adag szénhidrát dús étkezés után megkivánom annyira hogy kiverjem de az elég. Illetve reggelente nagyon feláll de kiverem és utána már nem kivánom egész nap.


Miért nem kivánom nem értem,most ránézek semmi reakció szinte. Csak reggel magától de akkor sem kivánom.


Utálom hogy ez van,régen nem ilyen voltam



2020. aug. 3. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Örülj neki!
2020. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért örüljek ennek hogy kiverni elég?
2020. aug. 3. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Elég az, több csaj jut nekünk és ez jó.
2020. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi lehet az oka???
2020. aug. 3. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Az ok a hormonális változások, ez teljesen természetes. Tiniként egy nap 10x kiverné az ember ha van rá lehetősége és a krumplit is megdugná ha nem gurul el.

Tanács: ne verjed hanem nővel csináld, hidd el hogy sokkal izgalmasabb :)

2020. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval ha nem masztizok akkor lesz kedvem valós szexhez megint?
2020. aug. 3. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!