Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet a párom pénisze túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a párom pénisze túl hosszú ? 22/N

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Sok csaj túloz meg néha pasi is, hogy mekkora.. stb.

Szóval ez tényleg nagy. Nem érem át a kezemmel(bár a vastagsággal nincs bajom), illetve ha teljesen bent van, majdnem minden pozícióban fáj. A hossza kb 20 cm.


Szóval az lenne a kérdésem, hogy tudok-e bármit tenni, hogy ne fájjon? Valami torna vagy nyújtás esetleg ?


Vagy egyszerűen csak anatómiailag úgy vagyok összerakva, hogy ez nekem már kényelmetlen méret?


Előre is köszi a válaszokat :)



2020. aug. 3. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely mérete is változó ugyanúgy mint a pasiknál a farok méret. Nekem rövidebb hüvelyem van, a nagy méret fájdalmat okoz, ezzel nem lehet mit kezdeni, se tornával semmivel sem. Ne tegye be neked tövig és óvatosan szexeljetek hátha úgy nem okoz fájdalmat.
2020. aug. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

A hüvely hosszán nem tudsz változtatni semmilyen gyakorlattal vagy tornával.

Azt tudod csinálni, hogy olyan pozíciókban szexeltek ahol kevésbé fáj.

Pl hason összezárt lábakkal.

2020. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Igen tudtok tenni "valamit": ne ész nélkül tolja teljesen tövig mert nem túl kellemes amikor a méhszájat üti. A hüvely hossza akkora, amekkora, póztól is függ mennyire megy be, mikor kezd fájdalmas lenni.

Szóval a párod, ha már odanőtt neki, akkor tanulja is meg használni.

2020. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

3 Ezzel a válasszal szerintem egy kicsit mellé fogtál.

Oké így élvezetes lesz a szex a lánynak, de mivan a fiúval?

Én hasonló cipőben járok. Nagyobb méretem van és igen vannak lányok akiknek ez kifejezetten fáj és kellemetlen érzés, de nekem meg az nem okoz örömet, hogy finomkodnom kell velük.

Nem lehet úgy jót szexelni, hogy csak óvatoskodva 3/4ig nyomod a szerszámot.

A szex igenis akkor jó amikor csattog a segge az ölemen ahogy tövig nyomom és olyan erővel csinálom ahogy nekem jól esik.

Nem tartott sokáig a kapcsolatom az olyan lányokkal akiknek ez nem jön be.

Hidd el lesz olyan lány akinek mélyebb és nagyobb a hüvelye és nem hogy fájni fog neki, de versbe fogja foglalni a nevét a srácnak, hogy végre valaki kitölti rendesen a punciját és élvezi a szexet.

2020. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a jó 18assal sokáig kellett keresnem akivel igazán jó.Mert rövidebb hüvelyű nővel fáj a vége utána.Bár jóleső fájdalom.Főleg mélyebb belül puhább tágulékony punciban.
2020. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

"Hidd el lesz olyan lány akinek mélyebb és nagyobb a hüvelye és nem hogy fájni fog neki, de versbe fogja foglalni a nevét a srácnak, hogy végre valaki kitölti rendesen a punciját és élvezi a szexet."


Az lehet, de ez a kérdezőt szerinted mennyire érdekli, hogy mi lesz a szakításuk után?


Tényleg nem kötekedésből, de ha már szerinted más "melléfogott" a válasszal, szerinted a tiéd mennyivel hasznosabb a kérdező szempontjából, aki az itt feltett kérdésében a saját problémája keres megoldást, tanácsot - már amennyire lehetséges egyáltalán, - nem pedig az érdekli, hogy milyen boldog lesz egy póniló méretű pénisz befogadására alkalmas nő majd egyszer a jövőben az ő jelenlegi pasijával.


Kb. mintha a te kiírnál egy kérdést arról, hogy neked nem az igazi szex a jelenlegi barátnőddel, akivel mehet minden pózban a szex finomkodás nélkül a méretbeli inkompatibilitás miatt, van-e erre nézve bárkinek értelmes tanácsa, erre valaki leírná neked, hogy gondolj csak bele, hogy egyszer hogyan fogja imába foglalni annak az átlagos méretű pénisszel megáldott férfinak a nevét, akivel élvezet lesz számára a szex, önfeledt, szenvedélyes gyönyör ahelyett, hogy szenvedne és kínlódna valakivel, aki folyton a méhszáját döfködi.

2020. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Bocs, az utolsó bekezdésben "akivel NEM mehet minden pózban a szex finomkodás nélkül" akart lenni.
2020. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
6 Annyival hasznosabb, hogy felhívtam a figyelmet a pasinak az igényeire és így talán nem fogja ráerőltetni amit 3as válaszában leírtakat.
2020. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na szóval. A helyzet az, hogy mindent hagyok neki, akármelyik pózban tövig beteheti, csak akkor szólok, ha már tényleg nagyon fáj.

Eszméletlenül nedves szoktam lenni.

És a kérdést célja az volt, hogy megtudjam én min tudok változtatni ? Mivel nekem fáj, velem van a baj, így szeretném ezt mielőbb “megjavítani”.

2020. aug. 4. 07:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Keress esetleg kicsit kisebb partnert.
2020. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!