Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan csaj aki rendszerese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan csaj aki rendszeresen dug egyszerre 2 pasi hármasban abból még lehet egy hűséges barátnő?

Figyelt kérdés
Vagy az ilyen az már mindig krva marad? Annyira hozzászokik szexnél a 2 fszhoz, hogy egy már nem lesz olyan neki soha?
2020. aug. 4. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Minden további nélkül lehet. Kipróbálta a 3-ast, többest, vagy akár gangbanget, de ettől még ugyanúgy lehet szerelmes aki nem vágyik másra.

Meg lehet olyan barátnő is akivel utána közösen mentek többesekbe, swingerezni, párcserézni. Swingerből, privát bulikról rengeteg olyan párt ismerek akik évek óta együtt vannak de mégis együtt élik meg.

2020. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Swingert???okádnék tőle
2020. aug. 4. 15:41
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Volt már részem hármasban. Kettő pasival.Az egyik a pasim volt.Ha ezért krvának tartanak legyen.De az élménny az enyém. 24/N
2020. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem lehet.. mindig fog kelleni más és több szerintem. (Tapasztalat)
2020. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha "okádnál" a swingertől akkor nem kell odamenni, senki sem kötelez rá. Az megy oda aki a többeseket/párcseréket szereti.
2020. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Attól okádnék ha végig kellene néznem ahogy a csajomon élvezkedik valami kis kanos gyökér
2020. aug. 4. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Akkor ne többesezz a csajoddal, az emberek többsége nem is szokott, s máris meg van oldva a problémád.

Az hogy valaki kipróbálta a hármast, na bumm. Ha te már lettél volna két nővel és lenne egy kapcsolatod akkor megcsalnád a csajod és folyton két nőre vágynál? Fogd fel kb. így. Ettől ha valakivel különbözik a szexualitásotok akkor meg nem kell járni vele - mindenki úgy jár a legjobban.

2020. aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Egyszerre tartottam 4 partnert, jovore feleseg leszek, eleg egy farok :)
2020. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
8. Szegény csávó:D
2020. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Ha rendszeresen vesz részt többes szexben akkor nyilván igénye van rá... Nem fog elmúlni örökre ha beleszeret valakibe... Egy idő után halványul a szerelem és akkor valószínűleg újra előjön a vágy, hogy több farok legyen benne...

Nálam ugyanez volt a helyzet. Évekig használt 2-5 férfi egyszerre,kb. heti rendszerességgel. Az akkori párom és barátai akik mellé 1-1 újabb pasit választottunk időnként, aztán jött a nagy szerelem.. Kb. 2 év után újra iszonyatosan vágytam arra, hogy több pasival legyek egyszerre.

Vége lett miatta annak a kapcsolatomnak...

Szóval szerintem ez nem múlik el... ha most élvezi, később is lesz rá igénye. Sztem az ilyen emberek csak egy hozzá hasonlóan nyitott partnerrel lehet meg jól, aki a testét nem akarja kisajátítani. 26 L

2020. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!