Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megszakitasos vedekezest ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakitasos vedekezest ki hasznalja?

Figyelt kérdés
Terhesseg lett belole valakinek?
2020. aug. 5. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Mi használjuk néha.

Nincs vele gond, ha az ember időben kihúzza.

2020. aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Az használja aki hülye. 23F
2020. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Mi a férjemmel megszakítással védekeztünk, de már a kapcsolatunk azon szakaszán kezdtünk neki, amikor már nem lett volna gond a baba. Végül nem történt baleset, a lányunk viszont egész hamar megfogant, szóval nem amiatt működött, mert valami bajunk lett volna.

A trükk szerintem a férfi önismeretében rejlik, ha bőven időben kihúzza, akkor úgy nem igazán van esély a teherbe esésre (most az ilyen előváladékos városi legendákat hagyjuk, ezerből egynek esetleg emiatt csúszik be a gyerek, de ez kb mint a fogamzásgátló melletti teherbe esés szerintem), nyilván sokkal nagyobb a rizikófaktor, ha az utolsó pillanatban rántja ki.

Ennek ellenére én amondó vagyok, hogy tényleg csak stabil kapcsolatban, ahol maximálisan megbízhattok egymásban, ha már nem probléma a beeső gyerek, úgy érdemes ezt a védekezési módszert használni, mert tényleg történhetnek véletlenek, váratlan helyzetek.

2020. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
#3-as az előváladékos "városi legendát" mond azoknak akiknek megszakításossal lett gyerekük. Speciel több ilyen párt is ismerek (illetve nem pár, mert a gyerek miatt együtt maradtak egy ideig, de utána szétváltak az útjaik). A "mindent bele" Pearl indexe 85, a megszakításosé 40 körül van, az meg nem védelem hanem hazárdjáték. Nem mondom hogy minden megszakításos után azonnal teherbe esik valaki, de minél többször kockáztat annál nagyobb az esélye.
2020. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előfordult, és soha nem lett belőle meglepetés, de ha alkalmi kapcsolataid vannak vagy még nem éltek régóta együtt szexuális életet akkor inkább használjatok gumit. Ha stabil kapcsolatotok van, megbíztok egymásban és egy esetleg véletlenül becsusszanó babával is tudnátok mit kezdeni akkor hajrá.
2020. aug. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem ezt az oroszrulett dolgot. Ha alkalmi kapcsolatról van szó, akkor eleve ajánlott a gumi, nem csak a gyerek miatt, hanem a nemi úton terjedő nyavaják miatt is. Ha tartós a kapcsolat, akkor van rengeteg féle fogamzásgátló módszer, a pesszáriumtól kezdve, a hormonmentes fogamzásgátló tablettákig, ha valaki a hormonok miatt óckodik a gyógyszertől. Le kell ülni a nőgyógyásszal, és megbeszélni, mit tud ajánlani az igényeiteknek megfelelően. Jobb,mint minden közösülés után izgulni.
2020. aug. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
20 éve használom,nem lettem terhes.
2020. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az előváladékról ki hallott? Amúgy pedig maximum úgy hasznos, ha egy másik megbízható módszer mellett használjuk. De amúgy semmi értelme.
2020. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha te nem lettél 20 éve akkor mázlis vagy, valaki elsőtől is terhes lehet. te is lehettél volna.
2020. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 éve így csináljuk, még nem volt belőle gond. Mielőtt belém hatol, kicsit szopni szoktam, és akkor kijön az előváladék
2020. aug. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!