Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Masszázson ajánlottak már fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masszázson ajánlottak már fel neked happy finisht?

Figyelt kérdés
Éltél a lehetőséggel vagy élnél vele, ha ilyen helyzetbe kerülnél? Honnan lehet tudni, hogy hol van lehetőség ilyen extrára?
2020. aug. 5. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már többnél is, és végre találtam egyet, ahol lehet (Budapesten). Azóta is oda járok vissza :)


Persze nem szabad nyomulósan rákérdezni, csak személyesen :)

2020. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Nem ajánlotta fel,de az lett a vége
2020. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Onnan lehet tudni, hogy erotikus masszázsként van hirdetve. Ilyen lányok nemhogy felajánlják, hanem alapnak veszik. Akik csak simán masszázst kínálnak, azoknál nincs ilyen opció.
2020. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én voltam ott az oldalon mifejezetten írtak hogy nincs ilyen opcio. A valóságban sincs,inkább happy midle,happy 3/4 van.

Persze plusz pénzért... még pluszért más is van ☺.

2020. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Velem is a 2-es beíráshoz hasonló történt. Masszázs volt teljesen normális és jó is. Amikor viszont hanyatt feküdtem, akkor már a farkamhoz többször ért hozzá "véletlenül". Persze kezdett is az uram keményedni. Ez nem hagyta a masszört sem hidegen. (Hiszen ezt akarta valószínüleg a hozzáérésekkel) Élöször csak a kezével masszírozta a farkamat is, majd a szájával, és végül beleült.

Mit ne mondjak, nem zavart a dolog ;-)

2021. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!