Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenne olyan szexuális dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne olyan szexuális dolog, amit ha megtenne a barátnőtök akkor meg tudnátok neki bocsátani egy megcsalást?

Figyelt kérdés
2020. aug. 6. 10:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És ha igen, akkor mi az?
2020. aug. 6. 10:54
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen van!

Tegye meg hogy elköltözik!

F

2020. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik. Ez nem üzlet, hogy valamit fizet, és akkor megcsalhat.
2020. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Igen a barátnőjével egy hármast!!
2020. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Szegeny ri.banc vagy sajnallak. Nem fof neked megbocsajtani a pasid mert egy utolso ringyo vagy :D
2020. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5 De szeretnék nagyon igyekezni h jóvá tegyem.
2020. aug. 6. 12:03
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 1-es vagyok!

Nézd ha előtt nem tudtad megbeszélni pároddal hogy mi az a testi vagy lelki dolog ami miatt neked szükséged volt arra hogy egy 3. Félel legyél együtt akkor már rég rossz mert emiatt 1* meg tetted meg teszed legközelebb is. Ha ezt meg beszélted volna pároddal biztos találtattok volna valami megoldást ha annyira szeretitek egymást. Az hogy most szexuális téren próbálod menteni a kapcsolatot a lehető legrosszabb dolog mert egy kapcsolatott érzelmi szinten kell elsősorban fenntartani, megtartani. Persze fontos a szexis de nincs érzelem és így róbálod meg javítani dolgokat ez csak legjobb esetben is idő húzás.

F

2020. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De érzelmileg elbasztam nagyon... Ez csak egy ötlet nekem.
2020. aug. 6. 12:14
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Ringyo vagy. Egyszeru es nagyszeru.

Hany evesek vagytok?

2020. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1-es 9-es vagyok!!

Nézd szerintem engedd el a dolgot és vagy éld ki magad először és utánna keres olyan párt magadnak vagy közben akivel mind testi és érzelmi szinten egy hullám hosszon vagytok. Hidd el ez már nem fog működni ha érzelmileg nagyon elszúrtad.

2020. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!