Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Rosszlanyok.hu oldalról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Rosszlanyok.hu oldalról szeretnék érdeklődni. Válaki olyan írjon aki már használta és volt is pár lánynál :) mire kell figyelni? Mennyire necces? Milyen korosztály a biztonságosabb?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy az utazó típust nem érdemes választani

2020. aug. 6. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Végignézed a csajokat (rosszlanyok.hu, beszamolok.hu, stb.)

Megnézed a bemutatkozását, a fotóit, hogy miket vállal, és a róla született beszámolókat.

Aztán felhívod:

"- Szia, Laci vagyok, láttam a bemutatkozásodat az XXX oldalon, és a részletekről szeretnék érdeklődni!"

Ha megfelel, akkor egyeztettek időpontot és hogy hová kell menni.


Felkapuzol, mondják az emeletet, beengednek, felmész. Diszkréten szokták nyitni az ajtót, bemész, puszi, bemutatkozol (csak keresztnév).

Kicsit beszélgettek, pl. hogy hogy szeretnéd, addig diszkréten kiteszed az éjjeliszekrényre a pénzt, majd kapsz türcsit, és mész fürödni.

De innentől sokan leírták már az adott hölgyeknél.


Ha valakiről született már sok pozitív beszámoló, akkor nem nagyon lehet necces.

Szex csak óvszerben mehet mindenhol.

2020. aug. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Biztonságosnak biztonságos - mármint kirabolni nem fognak, de azért amikor elmész tusolni akkor figyelj arra, hogy szem előtt legyenek az értékeid, ne hagyd őket őrizetlenül (legjobb ha a zuhanyzóban vetkőzöl neki ÉS utána kiviszed magaddal a szobába amikor a végén elmész WC-re akkor felveszed előtte a nadrágod amiben a brifkód, telód van, ékszert ne vigyél).

Bár nem fognak elkábítani, meg pisztolyt nyomni a fejedhez, de előfordulhat kicsit enyvesebb kezű (ugyebár nem a tisztességről híresek) és ha ott a csábítás - őrizetlenül hagyott brifkó - akkor lehet ez-az ha nem figyelsz rá kificcen belőle.

Óvszer meg egyértelmű. A lányoknak megvannak a trükkjeik - régi kép, unott szolgáltatás, az idő kicsit kreatív értelmezése stb. - ne odaadásra számíts, hanem szimpla "ürítésre".

2020. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Én voltam már, szerintem eléggé gáz, nem ajánlom.
2020. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Csak válassz egy nőstényt a “katalógusból”, figyelj arra amit az előző hozzászólók írtak és élvezd ;)
2020. aug. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Na akkor pár profi tipp.


- Vegyél erre a célra egy külön SIM kártyát! Titkos számmal.

- Csak az előre megbeszélt összeg legyen nálad!

- NE vigyél okmányokat, bérletet, semmit, amin ott a neved, címed!!!

- Ne mond meg az igazi neved!

- Nézd meg a házat, van-e hátsó kijáart!

- Ha az előszobában/lakásban az ott lévő stricire utaló jeleket látsz, pl.: férficipő, férfiköntös, férfi kozmetikumok a fürdőben,...,na akkor lépj le!


Én a cuccaimat (fegyver, iratok, pénz,...) egy közeli kocsma WC-jének a csapja alá ragasztva hagyom. Ha kocsival megyek, akkor 3-4 sarokra parkolok, és kerülővel megyek hozzá vissza.

2020. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Minek külön sim kártya?
2020. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6.-ra.


Mert csak látható számról fogadnak hívást, az igazi számodat pedig nem szabad megadnod, mert akkor megtudják a címed.

2020. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
7. Miért tudnák meg a címet egy telefonszám alapján? (Ha valakinek nem titkos a száma, akkor lehet, megtudhatják, de inkább titkosat érdemes amúgy is használni.)
2020. aug. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8.-nak.


Elég 1 azaz EGY ismerős, rokon, barát,... a társaságnál.

2020. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért van nálad fegyver? Volt már necces helyzeted? Amit le tudsz írni? 🙂 Meg köszönném
2020. aug. 7. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!