Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a feleséged ezt mondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a feleséged ezt mondja bizonyos dologra akkor mivan?

Figyelt kérdés
Kértem tőlle hogy lovagoljon meg forditottan de kb 10 másodperc alatt kifáradt.És rámripakodott hogy ő nem qrva.Mégis kitöl kérjen ilyet az ember hanem a feleségétöl?
2020. aug. 6. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Nem értem a kérdést. Vagy azért mert egy komplett idióta vagyok, vagy a te megfogalmazásoddal lesz gond.
2020. aug. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Ennyire gyenge a csaj?
2020. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem baromi nagy bajok vannak ha ezt ezzel azonosítja....
2020. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Akkor az van, hogy vannak bajok a toronyban.


Bocs, de ez van.


Amúgy valószínűleg elfáradt, és ezzel akart hárítani.

2020. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Úgy látom vannak gondok... elég gáz, ha a párod (feleséged) ilyeneket vág a fejedhez. Nem azt kérted, hogy álljon a sarokra, hanem hogy egy adott pózt csináljatok. Nem túl toleráns, megértő személyiség. Nem ment neki valami, akkor egyből te vagy a hibás. Bocs, de nem túl szimpatikus jellemvonás.
2020. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Mégis kitöl kérjen ilyet az ember hanem a feleségétöl?"

Ezt nyugodt hangnemben mondva, azt hiszem engem észhez térítettél volna ilyen esetben. Lehet nem teszem meg amit épp kérsz, de visszaveszek magamból, és normálisan beszélnénk meg.


Az a 10másodperc meg nagyon kevés, ilyen gyorsan kifáradni...🙃

2020. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk azt megértem, hogy sok nőnek nem jön be ez a póz. Gondolj bele: te látod közben a fenekét, a punciját ahogy lovagol rajtad, ő meg mit lát? Két lábszárat:D
2020. aug. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó az attól függetlenül. Közben kézzel lehet izgatni a zacsikat, a péniszt ahogy jár ki-be, vagy akár saját magamat.
2020. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hú ha! Barátom, a nejeddel van baj nem kicsi, de viszont nagy! Belemegy és utánna viszakoz. Elég gyenge az indok.
2020. aug. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-6-9-es komment elég normális,különösen az ötös
2020. aug. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!