Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeret velem lefeküdni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret velem lefeküdni a barátom. Esetleg valakivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés
Egy hónap híján 1 éve vagyunk együtt a barátommal. Ő 24, én 17. A korkülömbség ellenére nagyon jól érezzük magunkat együtt és a szexualítást leszámítva minden rendben. Sajnos csak kb. minden 6. találkozót töltjük a hálószobában (nem azért mert több nem lenne megoldható). Ennél viszont én sokkal többet szeretnék vele lenni úgy, szinte mindig én nyaggatom, hogy szexeljünk, ő sosem hozza fel. Kivéve ha megkérdezem, hogy miért nem akarja, akkor felajánl egy időpontot és azt mondja, hogy szeretné, de valahogy azt a pasis vágyat mégsem látom az arcán:( Az elején párszor kinyalt, ez azóta úgy működik, hogy kiverem neki, szexelünk (de így, hogy csinálom neki előtte, így is nagyon hamar elmegy) aztán megujjaz úgy hogy fekszik mellettem és majdnem elalszik. Már ezt a problémát is mondtam neki, a következő alkalommal adott közben pár csókot, de így se volt az igazi. Nem értem miért nem látom, hogy ő is akarja ezt, pedig mielőtt ágyba bújnánk 3 óráig borotválkozom és készülődök, mindig figyelek hogy finom illatom legyen, ne legyek szőrös és minden rendben legyen. Ezek ellenére, szeretem, ő meglepően gondoskodó, figyelmes, segítőkész és udvarias, így nem tartom ezt szakítást indoknak. Csupán kiváncsi lennék, hogy mással is előfordult-e már ilyen, vagy esetleg kívülről belelát más nézőpontbol. Előre is köszönöm a válaszodat és, hogy végigolvastad.
2020. aug. 8. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez így nem lesz hosszú kapcsolat. Ha beszéltél már vele és így sincs változás, akkor nem is lesz.
2020. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
92%
Szerintem szimplán másik 17évessel is dug, ennyi az egész.
2020. aug. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem vonzódik irántad, ezt sajnos kár tovább húznod.
2020. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kapcsolatom elején nekünk is gondjaink voltak az ágyban, olyan érzésem volt mintha nem akarna engem a párom, az első alkalom sem túl hamar történt meg, pedig már mindkettőnknek volt komoly kapcsolata, nem lett volna új dolog az intimitást, hozzá kell tenni, hogy mikor összejöttünk elég kemény időszak volt, sok stresszel, a balesetem és még sorolhatnám, de rákérdeztem, megbeszéltük, elmondta, hogy mi a szitu vele, láthatóan őt is zavarta a dolog és azóta is boldogság van és fantasztikus a szex

figyelj és támogasd a párodra, nem azon múlik, hogy mikor borotválkoztál, lehet, hogy csak valami mélyen nagyon nyomja és nem tudja, meri elmondani, beszéljetek nyugodt, biztonságos környezetben és minden rendben lesz :D

2020. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek mondd, hogy ez egy troll kérdés...

A pasid önző az ágyban. Nincs sexuális kultúrája, és önfegyelme sem ( ha lenne, akkor nem durranna el hamar,hanem figyelne. De ha már eldurran, akkor kinyalhatna rendesen)


Szereted? Szerinted ő szeret? Ha csak egyszer is lenne részed olyan együttlétben, ami a kölcsönösségen alapszik, akkor lehet mást éreznél a pasid iránt, vagy rájönnél mit érzel valójában.

2020. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Aszexuális. Nem erdekli a szex, csak miattad megy bele. Az aszex is élvezheti a szexet, de sosem kezdene bele magától. Nekem is hasonlóan működik a barátnőm.
2020. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy úgy néz ki a dolog, hogy bár minden jó, de szexuálisan abszolút nem passzoltok össze.

Ez nagy kár, ha egyébként minden ok, de ez van, ezt be kell látni.

Neked kell el dönteni, hogy tud e így folytatni vagy nem.

Én személy szerint, nem hiszem, hogy tudnék együtt lenni olyan csajjal akinek ennyivel kisebb a libidója.

De mondom, minden csak rajtad múlik,mert neii nyilván így jó ahogy van.

F

2020. aug. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az aszexualitas ugrott be rola. A regi kapcsolataiban is igy mukodott a szex?
2020. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barátodnak nincsen véletlenül egy fiú haverja, akivel gyakran tölt időt kettesben?
2020. aug. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!