Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk volt mar olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk volt mar olyan, hogy leteptetek a lanyrol a ruhat?

Figyelt kérdés

2 hetig nem talalkoztam baratommal, es mikor vegre kettesben lehettunk szo szerint letepett rolam mindent es egesz ejjel szeretkeztunk/szexeltunk.


Frenetikus elmeny volt, renegeteget elveztem.

Ti jartatok mar igy?


A kiehezettseg, a vágy teszi ezt?


Hogy viseltetek?


19/L


2020. aug. 8. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Igen volt így. A végére elég vörös volt a farkam
2020. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még ilyen, de egyébként igen a vágy tesz ilyet amikor már annyira vágysz a másikra, hogy minden másodperc számít amikor már lehetőség van együtt lenni.
2020. aug. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én inkább lepuszilom róla a ruhát!
2020. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bugyit már volt hogy téptem le, de direkt olyan volt a szituáció (BDSM). Attól hogy erős a vágy normál esetben még nem kell tépni, ha simán veszed le akkor is egy pillanat alatt le lehet mindent kapni. Főleg ha randira direkt úgy öltözöl - mondjuk nyáron nem kell 3 réteg ruha :) Ha leggyorsabb eredményt akarsz, akkor szoknya bugyi nélkül ;)
2020. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért közel sem olyan kedves és vonzó gesztus, mint amilyennek leírva tűnik. Nem minden nő örülne neki, ha tönkretennék a több ezer forintos ruháit azért, hogy 5 másodperccel hamarabb tudjanak dugni.
2020. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd biztos letepem a guccit, amit az en bankkartyammal vett
2020. aug. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!