Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Molett, kövér nőket kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Molett, kövér nőket kedvelő férfiak, hol vagytok? 22n

Figyelt kérdés

Itt a gyk n az emberek 90%a a 70 kg alatti nőket preferálja, mert afelett már 'vészesen ' túlsúlyos egy nő és undorító.

Kíváncsiságból letöltöttem egy társkereső appot, felrakva egy képet ahol jól látszik hogy a nő 80 kg on felül is van, és a pasik így is írtak folyamatosan, és nem kövér pasik, hanem átlag testalkatúak akik kifejezetten ezt a női alkatot kedvelik.

Csak itt a gykn megy ez a nagy kamuzás?

Meglepő volt ezaz eredmény nekem. (Kb 1 óra fent lét után töröltem a profilt amit készítettem a társkereső appra)


2020. aug. 8. 22:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%

Szeretem ha egy nő nem 40 kg.

De mikor már 1 mázsa felett van akkor azt már kihagyom..😅😁

Te hány kiló vagy? És nem ártana 1 kép minimum..

Ha van kedved írj egy privit!

F

😎

2020. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

Itt vagyok kéremszépen!

27F

2020. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Miért törölted az appról a profilod? Lehet, pont ott írt az igazi. De még az is lehet, hogy itt fog.
2020. aug. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Nálam a 70 kg határeset. Magasságtól függ, hogy éppen sok-e, vagy nem. Egy 180 cm magas nő esetében még éppen jó lehet. 158 cm-hez meg erősen túlsúlyos.
2020. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%
... de amikor ír valaki, akkor meg nehezetekre esik visszaírni. Ha mégis, akkor meg megy a rinya, hogy "kövér vagyok, ronda vagyok, meg egyáltalán, mit képzelsz, hogy majd neten ismerkedek?"
2020. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Én alapvetően a nőies nőket kedvelem! Mindig is ezek vonzottak.
2020. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
79%
Mert általában a molettebb nők mindig nyafognak és kevés az önbizalmuk és ez nagyon nem vonzó. Ha imádod a tested az az izgató mindegy milyen
2020. aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
Én molett vagyok és úgy veszem észre hogy a magyar férfiaknak nem annyira tetszenek az ilyen nők. Amúgy pedig ha a férfiak nem látnak képet, akkor egyből a legrosszabbra gondolnak, ha több kilót mondasz a normálisnál.
2020. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné... van akinek az átlagos testalkat tetszik, van akinek a molett IS, meg olyan is aki a kimondottan teltebb alakot szereti. Szóval fognak jelentkezni így is úgy is - akinek nem tetszik (és nem csak úgy a vakvilágban ír rá minden nőre) az nem fog írni, ennyi. Teszt nélkül is megmondtuk volna, hogy lesz így is jelentkező.
2020. aug. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Nekem egyébként a molett nő kifejeés hallatán mosolygós lányok ugranak be, mert akiket kövér lányokat ismertem eddig, mind ilyen kis kedves mosolygós volt.
2020. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!