Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek bejön ha egy pasi vulgáris megnyilvánulásokat tesz szex közben?

Figyelt kérdés

Lehet én vagyok nagyon punci, de nálam sosem működtek ezek a dolog, pl. csúnya degradáló beszéd, fenék paskolás,hajhúzás stb. Pedig volt már olyan lány aki ilyesmit kért tőlem, de csak álltam ott ledöbbenve mint egy darab fa.


Az ilyen kissé durvább dolgok még beleférnek a normál szexbe nálatok és lehet csak én vagyok ennyire balfax?



2020. aug. 10. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A csúnya beszédet nem szeretem, de a többi jöhet, szeretem a vad szexet
2020. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön. Érdekes mert amúgy szexen kívüli helyzetekben nem igazán szeretem ha valaki úgy beszél velem mint egy kocsis, és én sem szoktam káromkodni.

De szex közben feltüzel a ronda beszéd és a kis szadizás is (megfelelő mértékkel).

2020. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Én a szájába is szoktam köpni...Ez legyen már alap..Jó nagy csulával..
2020. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően utálom a káromkodást, de szexuális helyzetben nagyon beindít a mocskos beszéd
2020. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A válasz: van akit igen, van akit nem. Akiben rejtőzik egy csipetnyi szubmisszívitás ott szokták szeretni - erre viszont neked kell ráérezni. Viszont vagy képes vagy domináns lenni, teljesen elengedve magad biz' vulgárisan is beszélni közben, vagy sem. Ha erőlteted, egy stílust próbálsz eljátszani akkor hiteltelen lesz és a nők megérzik (egy ízig-vérig sub két mozdulatból leír magában).
2020. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A csúnya beszédet még szex közben sem szeretem. Fenékpaskolás még jöhet, nem erősen, de hajhúzás és hasonló durva, alázó elemek nem.
2020. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!