Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel nem megy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel nem megy a szex. Sokszor próbálkoztunk már de nem megy egyszerűen be, átlag feletti méretem van nekem . És ő meg szűk szerintem viszonylag.?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást, amúgy minden más jól megy, majd kiugrik az ágyból ujjazzáskor amikor elmegy. Én amúgy azt látom bajnak hogy feladja. Odaérünk, hogy mehet aztán kezdeném benyomni nem megy be és már egyből feladja, utánna nem is akarja, még csak nagyon probálkozni sem. Amúgy misszionáriusba probálkoztink eddig. Valakinek valami őtlet?

2020. aug. 11. 15:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
nálunk az vált be hogy én próbáltam ráülni
2020. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Előjáték megvan minden, nedvesek vagyunk, sikosítóval is probálkoztunk. Ráülve könnyebben bement?
2020. aug. 11. 15:12
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem elég nedves vagy nagyon rá van izgulva. Előbbire megoldás lehet, ha jól benyálazod a farkad, mielőtt betennéd, utóbbira egy vibrátor bevetése, ha azzal tágítod előtte, akkor úgyis be fog menni, ha egyébként be van feszülve az idegességtől. Egyszer kell normálisan sikerülnie, utána nem lesz gond :)
2020. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Picit lehet nagyképűnek hangzik ez hogy átlag feletti méretem van, pedig nem nagyképűsködni akarok. De tényleg vastag is meg nem is rövid. Tanácsokat valaki légyszi nem tudom hogy mit csináljuk. Mivel probálkozzunk.
2020. aug. 11. 15:19
 5/30 anonim ***** válasza:
Bármely vaginába befér konkrétan az öklöm is, kellő izgatás után. Kétlem, hogy az öklömnél vastagabb lenne a farkad.
2020. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De akkor mit csináljunk másképp mivel probálkozzunk?
2020. aug. 11. 15:59
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Egész egyszerűen fél, és nem tud ellazulni. Ha az ujjazást élvezi akkor próbáld meg két ujjal, ha megy, akkor legközelebb hárommal. Ha ennyi gond nélkül befér, akkor a farkaddal sem lesz gond.
2020. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
56%

Ezzel itt nem vagy nagy sztár, hogy átlagon felüli a méreted.

Ez a Gyakori... Itt mindenkinek átlagon felüli a mérete 🤣

2020. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem sztárolni akartam magM egyeltalán, lehet örülnének egy páran ha ilyen vastag lenne nekik mint az enyém. De nem erről van szó. Én a kérdésemre szerettem volna segítő választ kapni. Tartsd meg magadnak. Én is ilyesmire gondoltam amit a 7 es mond.
2020. aug. 11. 18:54
 10/30 A kérdező kommentje:
10 es köszönöm a válaszod, jó, hogy akadnak normális segítőkész emberek megprobáljuk következönek azt. És igen szerintem a rágörcsölés a legnagyobb baj. Olvastam az is hogy elélvezéskor könnyebben bemegy. Erre ki mit mond? Milyen előjátékot csináljunk? Gondolom mindemféleképpen hosszas előjáték kellene.
2020. aug. 11. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!