Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetnék jobb az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék jobb az ágyban?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kíváncsi a "gyakorold velem" jellegű válaszokra, inkább béna maradok!:)


Eddig 2 párom volt, mindkettő hosszú kapcsolat, és mindkettejüknek én voltam az első partnere, így nekik sem volt sok tapasztalatuk, ahogy nekem sem. Igyekeztem mindig, de sokat "tanítani" nem tudtak, illetve egyikőjük sem nagyon értette meg, hogy nekem nem feltétlenül buli az ha előjáték nélkül 2-5 perc szex van, hiába nedvesedek könnyen.


Szóval elég béna és esetlen vagyok, viszont most már abban a korban, amikor valószínűleg nem szűz ferfiakkal sodor össze az élet.


Mitől lesz jó egy nő az ágyban?

"Ne legyél darab", ezt a tanácsot sokszor olvasom, de értelmezni nem igazán tudom. Ha én vagyok felül, nyilván nem tudok az lenni, ha nem, akkor viszont nem tudom,mit tehetnék?


Hogyan "kell" jól lovagolni?


Mitől lesz tényleg jó egy szopás? Hiába szeretem, biztos vagyok benne, hogy abban sem vagyok jó, nem nagyon tudtunk ilyen dolgokról kommunikálni a kapcsolataimban, az exeim szorongtak a témától.


Nem szeretnék világi nagy bal**sz lenni a következő kapcsolatomban.


21/l


2020. aug. 12. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Két dologgal leszel jó: figyelsz a partneredre (neki mi a jó - nincs két egyforma ember), s elengeded magad és élvezed. Minden mást megoldotok kommunikációval (neki mi és hogyan a jó - elég azt "lekövetned").

Hát eddig tényleg balfékekkel hozott össze a sors, reméljük több szerencséd lesz a jövőben, sok sikert :)

2020. aug. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom az eddigi rossz tapasztalataidat. Az a baj, hogy nekem úgy tűnik, hogy ők csak önzőztek, mégis benned születtek meg gátlások.


A legfontosabb az a kommunikáció. Mondd el a párodnak, hogy mire vágysz, mire nem, és ő is tegye ugyanezt. Ha már több alkalom is mögöttetek van, akkor szóba kerülhet, hogy kell-e valamin változtatni-e, vagy akár, hogy milyen újdonság merült fel, amit kipróbálhatnátok. Szex közben pedig figyeld a reakciót, ha kicsit is értelmes, ő is így tesz.


Ha alul is vagy, akkor is lehetsz aktív. Például (persze ha a póz engedi) magadhoz öleled, simogatod, csókolgatod, stb. Szerintem ehhez is hozzátartozik, hogy ugyanúgy kezdeményezel (bár szerintem nálad ez nem probléma).


Az orál, lovaglás, ezek mind olyan dolgok, amikbe csak gyakorlással lehet belejönni és nem is mindenki ugyanúgy szereti - ezért is fontos megismerni a másik preferenciáit. Én se szoptam jól először, a barátom se nyalt jól először. Emiatt ne aggódj, ha normális partnered lesz, akkor fokozatosan fogjátok kiismerni egymást.


Olyat semmiképp ne tegyél meg, amit nem szeretnél. Nem leszel attól rossz az ágyban, hogy vannak bizonyos határaid, amiket nem vagy hajlandó átlépni. Az is előfordulhat, hogy olyannal hoz össze az élet, hogy annyira eltérő a szexuális ízlésetek, hogy ellehetetleníti a kapcsolatot - ez pedig egyikőtök hibája se.

21/L

2020. aug. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szorongás és 2-5 perces szex... :D De hát akkor neked semmit se lehet felróni! Ebből persze h nem tudtál tanulni semmit sem!


"csináld velem"... Na igen. Ha mondjuk lefeküdnénk egymással akkor valóban sokkal hatékonyabban lehetne tapasztalatot szerezni. Ha ez kizárt dolog akkor is ugyanaz fog történni csak másik férfival. Tőle fogsz tanulni, a következő szexuális kapcsolataidból.


Elméleti síkon talán csak pár jótanács az amit adni lehet. Először is engedd el magad! A gátlásokat hagyd el! A felszabadultság és a gátlásnélküliség mindig jó nővé tesz mert ha egy nő szereti és élvezi a szexet azt mindig nagyon izgató látni, hallani, érezni... De ezt mondani könnyebb mint megtenni és az se biztos hogy éreznéd a gátlásaidat. Azok csak el lennének tamatve benned és csak a korlátozó hatásuk mutatkozna meg szex közben ahogy a tudatalattid miatt visszafogod magad...


Bár nagyon nem tudom minek neked ez a tudomány ha csak ilyen kétperces kisfiúkkal kezdesz folyton! :D

35F

2020. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!