Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik tevékenységet érzitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik tevékenységet érzitek a legintimebbnek az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 22:08
A kérdező szavazást indított:
Vaginális behatolással történő szexet (nő vagyok)
Orális szexet (nő vagyok)
Anális szexet (nő vagyok)
Csókolózást (nő vagyok)
Vaginális behatolással történő szexet (férfi vagyok)
Orális szexet (férfi vagyok)
Anális szexet (férfi vagyok)
Csókolózást (férfi vagyok)
94 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha szerelmes vagyok, akkor a csók a legintimebb nekem. A legnagyobb bizalom az análhoz kell. Az orált a vaginális szex elé helyezném, de nyilván az igazi beteljesüléshez az a legjobb. Ha swingerben vagyunk, akkor másik férfival nem csókolózom és nem mehet popsiba. Punciba mehet és ha nagyon szimpatikus, akkor orált is adok.
2020. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valahol meglepőnek találom, hogy ilyen egyértelműen vezet az orál. Mindig azt hallottam, hogy az csak pettingecske, arra való, hogy fekészítsen a nagybetűs Szexre, a szüzesség elvesztésére, sőt, mehet már akár első randin is.
2020. aug. 12. 23:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nö vagyok. Anális szex csak megfelelö bizalom és érzelmek után. Számomra az a legintimebb.
2020. aug. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az orál és a csók között vacilláltam, de a csókolózáshoz nekem nagyon mély kapcsolatra van szükségem. Volt, hogy simán ment a szex a sráccal, de képtelen voltam megcsókolni, mert nem szerettem...
2020. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!