Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, akik vettek már be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akik vettek már be párkapcsolatban +1 férfit hetero alapon: milyen érzés volt először látni, hogy más dugja a csajodat?

Figyelt kérdés

Nőktől is érdekel a válasz, ha +1 csajt vettetek be: milyen érzés volt testközelből látni, hogy a pasidat más szopja, másik csajt dug?


A kedvesemmel most tervezzük kicsit megszínezni ilyenekkel a szexet.



2020. aug. 13. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Más mint gondolatban eljátszani a hármas lehetőségével!

De: előre mindent részletesen át kell beszélni, és jó partnert választani!

Elsőre azért szokatlan látvány, de hát ha igazán akarjátok, akkor ezzel számolni kell, mert ez az alap!

Viszont hozzá lehet szokni, és nagyon-nagyon izgató tud lenni!!!

Én csak ajánlani tudom!

2020. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezt úgy lehet kivitelezni, hogy előre lebeszélni, hogy kivel, ez lehetőleg legyen ismerős, és lehetőleg legyen a harmadik fél néha nő, néha férfi... Ha ebből féltékenység, kellemetlen érzés, önbizalomhiány lesz akkor azt az embert offolni, mert ő csak egy "kellék"... De egyébként fantaszt érzés. Bár én könnyen beszélek, mert biszexuális vagyok
2020. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%

1. Ha plusz egy ferfi kell te nem vagy ferfi, sz.ar lehet ha nem tudod kielegiteni es tuti a csajod adta ezt az otletet es ki is nezte a hapsit akivepl szeretne du.gni

2. Majd latod hogy nyeli el a f.as.zat es hogy megtomik a szajat gec.ivel te majd meg csokolgasd :D

3. Jol szetbas.sza a csavo es te majd olelgeted s szeretgeted s a csajod is eloadja h jaj mennyire szeret

4. Megkerdezed jobb volte vele tuti jobb lesz csak neked nem mondja meg a szemedbe

5. Egy ocska ri.banc a nod

6. Te sem vagy elobb ha neked is kellene meg egy plusz no

2020. aug. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A 3-as pirosseggű páviánnak lecsúszott az agymaradéka az ülepéhez; így tudta összehozni a "válaszát" - a szerencsétlen.
2020. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Mikor az egyik kedves csajomat dobtam be a közösbe, nagyon élveztem, felszabadult voltam, tetszett a helyzet, kicsit sem zavart. Pár évre rá, egy másik lány, akibe teljesen belezúgtam, megkérdezte, mit szólnék egy ilyesmihez? Persze fülig ért a szám, örültem nagyon. Aztán összehoztuk. Szörnyű érzés volt, borzalmasan megalázottnak és féltékenynek éreztem magam, abba is hagytuk hamar, lefújtam a bulit, az aktus már meg sem történt. Rövidesen szakítottunk. Mai napig rossz érzés rá gondolni.
2020. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
3as valaazlo vagyok. A 4es valaszolo nagyon ertelmeset tudott hozzafuzni :D . Te csak kiszeretned peobalni a 3ast es jae a szad de nem igazan jon ossze neked es ezert nyomod a dumat..
2020. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Az első alkalommal nagyon sz@r érzés volt, de végig állt a farkam.
2020. okt. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Olyan ez mint először a nudi: az első 5 perc iszonyú kínos, aztán meg kitárul a világ, és más dimenziókban létezünk!

Rengetegszer láttam a kedvesemet mással (ő is engem) de azután valami csoda izgató együtt megbeszélni és átélni - miközben szeretkezünk!

Nekünk agyon bejött!

2020. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgató,a kiváncsiság mennyire fogja élvezni,látni ahogy elélvez.
2020. nov. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ember ketté tudja választani az érzelmi és a szex vonalat, akkor valami frenetikusan jó dolog!

Mi gyakran többesezünk - nekünk ez mentette meg a tök elhidegült és unalmas házasságunkat! Így viszont izgató, és most meg nem hagynánk el egymást...

2020. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!