Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire feltunik fel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire feltunik fel az embereknek, ha 2 ember sokat nezik egymast, szemeznek?

Figyelt kérdés
Peldaul munkahelyen, iskolaban
2020. aug. 14. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszik az illető akkor elèg egy pillantás. Ha nem szimpatikus akkor felőlem órákig is bámulhatjuk egymást akkor sem fog törtènni semmi, sőt egy idő után marhára idegesítő lesz
2020. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítólag hamar feltűnik nekik.
2020. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy alkalommal tuti mindenki vágta, hogy tetszik egy személy, és a végén kiderült, hogy igen, mert kimondtam.

Jelenleg a környezetemben megint beszélnek mindenfélét...:)

2020. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az èn környezetemnek nem tűnik fel mert nagyon jól el tudom rejteni az èrzelmeim. Kèpes vagyok teljesen közönsègesen ránèzni olyanra is, aki nagyon bejön.
2020. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 11.-ben kezdtem kavarni osztálytárssal. Kölcsönös volt. Azonnal feltűnt mindenkinek. Látszott nagyon a tekintetén, hogy nem vagyok számára közömbös. Többen ezt mondták is nekem, hogy látszik mennyire odáig van a srác.
2020. aug. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!