Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ötvenes hölgyek! Ha a kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötvenes hölgyek! Ha a kapcsolatotokban nem kapjátok már meg a szexben azt amit szeretnétek,hajlandóak vagytok a változtatásra új kapcsolat vagy szerető formájában vagy már beletörődtök?

Figyelt kérdés
2020. aug. 14. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Bár még épp nem vagyok ötvenes...

Új kapcsolatot nem akarok, szeretőt meg nem találok olyat, aki megfelelne, így kénytelen vagyok beletörődni, meg marad a vibri...

2020. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a megbeszeles es beleegyezes utani nagyon ritka, keves alkalmi kaland van. Ferjem kerese az volt, hogy egyaltalan ne tudja meg azt se, hogy mikor. Ez egy egyezseg. Neki tudom, hogy mennyire borzaszto, viszont mas szempontbol nekem is az volt. Igy toredek gyonyoruseg jut, es azt hatvanyozom fantaziaval.

Covid ota csak fantazia.

Nem mondanek le rola. De igy tartottuk jonak, hogy egyutt maradunk, mert nagyon szeretjuk egymast.

2020. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért nem keresnek egy pasit pénzért. Mindenkinek egyszerűbb lenne az élet. Mondjuk 50-est én nem vállalnék, de biztos van aki igen
2020. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3: Roppant egyszerű. Mert nem pusztán egy farokra vágyók. Arra ott a vibrátorom.


Nekem személy szerint fontos, hogy kívánjom a partnerem, érezzem, hogy engem akar, és ez átragad rám, nálam ez indítja be a kémiai folyamatokat.

2020. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Igy van, kell hogy kívánd a partnered, akkor az igazi,de engem egy dögös 50~es be tudna indítani!! F
2020. aug. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk az ötveneshez még kell pár év, de...új kapcsolatot már nem szeretnék. Szeretőt sem keresek direktben, de nem mondom, ha találkoznék olyan férfival, lehet belemennék.
2020. aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!