Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha szájjal kielégítite...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha szájjal kielégítitek a pasitokat vártok utána valami módon viszonzást? Pl pasi is csinálja szájjal vagy szex?

Figyelt kérdés
Normál esetben tudom egy kapcsolatban kölcsönösen figyelünk egymásra, nem jó ha valaki önző. De van, hogy a lányok szájjal kedveskednek:)

2020. aug. 15. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Örülnék ha lenne már pasim , amúgy mondanám neki a szeretném a viszonzást

18l

2020. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem minden esetben.
2020. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Nem varok, sose ertetten ezt ha en is, te is. Igaz en alig igenylem a nyalast
2020. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
amúgy ha nektek is jól esne ezt jelzitek valahogy? vagy a pasi jobban tenné ha rájönne? sajnos a pasik nem gondolat olvasók, én biztos nem :)
2020. aug. 15. 18:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várok érte viszonzást. De gondolom ha akarnék mondanám neki, hogy most te jössz :)
2020. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van szam, nem csak szopasra, kozlom vele amit akarok
2020. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Én szeretek sz@pni. Nem várom,hogy Ő is. De rég volt benne részem
2020. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pasiként én is azt veszem észre mint, amit itt írnak a lányok. Amikor nekem csinálja barátnőm sokszor nincs az, hogy nagyon az lenne, hogy akkor én is egyből utána. mert eleve tök intenzív tud lenni ez is és kicsit olyan mint valami közös produktum. de van, hogy igényli. van amikor kicsit simogatom és látom a reakcióján, hogy mi van.


de fordítva is így van. ha én nyalom ki őt és szana szét van utána, akkor nem az van, hogy feltétlen a szájába nyomom a farkam, hanem hagyom chillelni és én meg máskor. eleve van amikor én is elfáradok benne, meg nekem is kielégítő ezt végig tolni vele. de van amikor meg még megdugom utána, vagy mégis a szájába teszem.


szóval szerintem az a lényeg, hogy lehet ezt tök spontán. ez nem kereskedelem, hogy veszünk valami és ki kell fizetni. csak mindenki érezze jól magát.

2020. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem,ez nem cserekereskedelem mint az ókorban. Igazából én magától az oráltól nem tudok elmenni,de izgató és előjátéknak tökéletes. Csak szex közben sikerül az orgazmus. Viszont szívesen kedveskedek a páromnak szájjal, izgató és boldogsággal tölt el hogy élvezi. Pl.:sokkal egyszerűbb az orál,ha éppen megvan vagy nem szeretnék épp szexelni.

Mikor hogy. De nem várom rögtön hogy viszonozza, ha kedvem van hozzá úgyis mondom vagy rávezetem.

2020. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ez már a viszonzás:)
2020. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!