Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az az ,,üveges módszer”?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az az ,,üveges módszer”?

Figyelt kérdés

Olvastam itt, gyk-n, hogy van egy úgynevezett ,,üveges módszer”. Ez egy maszturbálási technika, annyira rájöttem. És ha jól értelmezem nem az amikor feldugod az üveget. Mi ez pontosan? Hogy kell csinálni? Lányok, valaki próbálta már? Olyan mint a ,,párnás módszer”?

A válaszokat előre is köszönöm! Privátot nem kérek!

19L



2020. aug. 17. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne
2020. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan, hogy egy vékony szárú üvegre ráguggol a lány, és az üveg szárán élvezkedik, vagy más pózok an feldugja magának?

Mást nem nagyon tudok elképzelni.

2020. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam róla... az üveg amúgy sem túl praktikus - hideg és túl merev. Látványra, "poénra" egyes játékoknál jó, de önmagában maszturbációra nem annyira. Akkor inkább vegyél egy vibrit shopban.
2020. aug. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Én tudom, megygyújtasz az üvegben egy kis lángot, aztán rászorítod a csiklódra, ezáltal vákuum keletkezik, és jól megduzzad a csiklód.
2020. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez mindenképp egy hülye ötlet ha az üveg elvág pár perc alatt elvérezhetsz szóval inkább keressétek más dolgot
2020. aug. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hittem ez valami értelmes, de így inkább hanyagolom.
2020. aug. 18. 07:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha tényleg az, amit #4 írt, akkor jó nagy baromság. Tehát gyakorlatilag olyan, mint az a challange, amikor a hülyék a szájukra nyomtak egy poharat, és kiszívták a levegőt. És az se volt egy veszélytelen dolog.
2020. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7

A BDSM világában eléggé elterjed a vákuumozás.

2020. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!