Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek sok a 19,5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek sok a 19,5 cm-es hosszúságú és 5,5 cm-es vastagságú pénisz? Sokszor azt mondják a nagyobb méret előnyös, de szerintem nem minden esetben vagy nem mindenkinek. Ti mit gondoltok? Kíváncsi vagyok a véleményetekre. F/30

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 11:12
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
82%
legjobb méret...19n
2020. szept. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ez válóok lesz az 1. tövigtolás után: szóval ja, ez sok.

Elnézést azoktól akiknek ekkora, de ha választani kell akkor inkább az extrém kicsi mint az extrém nagy.

2020. okt. 8. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
66%
A farokméret nem egyenesen arányos a farok "tudásával"...
2020. okt. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem menne fel tövig, de tudnám élvezni.
2020. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
69%
Á..,nem érne le a lábam.
2020. okt. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
89%
Ez tényleg olyan lehet, hogy idő kell hozzászokni.
2020. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem tudom, rossz a szemmértékem, de egy vonalzóra most ránéztem és ez nekem nagyon nagynak tűnik :D Kétszer akkora mint amikkel dolgom volt, nem hinném hogy beférne.
2020. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
83%
Én nem írom ki mekkora mert így is már ide értek a trollok. De a méret kérdése mindenkinek más és más. Volt olyan partner kinek a nagyobb jött be volt akinek a kisebb vagy átlagos. Illetve a nagyobb méret fájhat ha nincs elő készítve a partner rendesen. Előnye viszont az hogy sokkal több pózt képes az ember megcsinálni és így még változatosabb a szex. Nálam is így olyan pózok elérhetők amelyek egy kisebb vagy átlagos pénisszel kivitelezhetetlen sajnos. Ezt mindenkinek magának kell tudnia kinek mi az ami még tetszik és amit el tud viselni. Persze ez nem leszólás az átlag méretűeknek.
2020. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Annyi kimaradt hogy az eddigi hölgy partnereknek ez jobban tetszett a nagyobb, és nem nem fizetősök voltak és nem olyanok kiken végig ment a város.
2020. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
81%

jó méreted van, böszke lehetsz rá

mondjuk nekem a méret annyira nem fontos, az orális kényeztetéstől tudok jobban elmenni :D

2020. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!