Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek sok a 19,5...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek sok a 19,5 cm-es hosszúságú és 5,5 cm-es vastagságú pénisz? Sokszor azt mondják a nagyobb méret előnyös, de szerintem nem minden esetben vagy nem mindenkinek. Ti mit gondoltok? Kíváncsi vagyok a véleményetekre. F/30

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 11:12
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
89%
Nekem már a 16-17 cm is fáj. 20l
2020. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
74%
Hú, szép lehet az biztos. Nekem kicsit sok lenne. Úgy az igazi, ha tövig tolja a srác, hmm.... nekem 15-17cm a zsánerem. 😋
2020. nov. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 kisördög1 ***** válasza:
73%
Tényleg van pasi aki így kérkedik és így akar csajokat fogni?! Szánalmas....Egy férfi sosem ezzel kezdené vagy akarna hódítani, max egy kisgyerek...
2021. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
67%
Én élvezem az ekkora méretet is
2021. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
46%
Ne dőlj be a sok homárnak, akik itt képért kuncsorognak. 10-ből max. 1 lányt érdekelné annyira, hogy a gyakorin képet kérjen. A maradék az sajnos pasi
2021. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
#35: Lehet, képet tényleg akkor küldenék kérésre, ha már valamilyen szinten megbizonyosodtam arról, hogy nem kamu. :D
2021. márc. 9. 14:24
 37/51 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is hasonló méretem van.

Az átlag méret ugye 15/4cm körül van, tehát a miénk kb kétszer vastagabb és egy harmaddal hosszabb, mint a legtöbb srácé.

Vannak hátrányai, de inkább áldásnak tekintem. Sok pozitívuma van.


Sok fiatal lány ki akarja próbálni milyen érzés naggyal, főleg gimiben, egyetemen. Ha úgy megdugsz egy lányt, hogy lábra állni nem tud utána, akkor ő elmondja a barátnőinek is és már direkt keresik a társaságod, tehát sokkal könnyebb csajozni. És sok tapasztalatot gyűjtesz.


Arról nem is beszélve, hogy mennyire megnöveli az önbizalmam, amikor kb mindegyik lánynak leesett az álla, amikor először meglátta. Vagy amikor mondják hogy mennyivel nagyobb, mint az eddigieknek. Nem egy lánytól hallottam, hogy velem vesztette el másodjára a szüzességét.


Szextárskeresőn is viszonylag könnyen találtam olyan lányokat, akik ezt preferálják.

A mélyebb és tágabb hüvelyű lányok, illetve a szingli anyukák kifejezetten imádják.


Amikor barátnőt kerestem ott előfordult párszor, hogy a méret miatt nem működött a kapcsolat. Van, aki annyira szűk, hogy túl fájdalmas számára.


Volt viszont abból is több, aki konkrétan szerelmes lett a farkamba. Ezt abból láttam, hogy az első szex után lett igazán ragaszkodó. Állandóan csinálni akarta, áradozott róla, kb mindent megtett a kedvemért az ágyban és a kapcsolatban is. Ezek a lányok még szakítás után is mindig áthívtak magukhoz.

A kedvencem az volt, amikor az új kapcsolata mellett is visszajárt xD

2023. ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

Nekem is a méretemmel kapcsolatosan csupa pozitív visszajelzés volt, meg hogy velem el tudtak menni csomóan, vagy többször, míg másokkal nehezebben ment. Viszont volt olyan lány is, aki egyértelműen azt mondta, hogy huuu de feszít már a legelején és ez neki sok és nem tudtuk csinálni sajnos.

A lányok viszont nálam nem osztogatták az infót más lányoknak, hogy milyen nagy és dugjanak velem. Általàban olyan lányokkal voltam, akiket a méretem nem érdekelt, mármint nem emiatt szexeltek velem vagy nem ezért akartak velem lefeküdni, de amikor megtapasztalták, akkor meg inkább örültek neki és élvezték. Azt meg nàlam is megjegyezték sokan, hogy idàig ez volt a legnagyobb, meg érezhetően keményebb is, stb. Ez mindig adott önbizalmat legalább.. :D Szex terén legalább jónak éreztem magamat :D

2023. ápr. 18. 18:30
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsi lenne
2023. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
88%
Nekem már sajnos sok
2023. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!