Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általánosságban az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban az ilyen csajok jobbak a szexben az átlagnál?

Figyelt kérdés

Az alapjában szép csajok akiknek van tetkójuk,piercingjük jobbak az ágyban a többségnél vagy legalábbis hogy bevállalósabbak?

Egy lány miatt érdekelne akivel mostanában kavarok.



2020. aug. 18. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
tapasztalatom alapján a kevésbé szép arcú és alkatú lányok többet beleadnak a szexbe, mert úgy érzik ezzel kell kompenzálniuk azt, hogy nem egy átlagszépségek. Ezzel szemben a túl csinos és szép alkatú lányok között megvan az a gondolkodásmód, hogy "tessék, odaadom a testemet, legyen ennyi elég, nehogy már én teperjek bármiért is, köszönd meg, hogy ilyen jó csajjal lehetsz".
2020. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem pont ellenkezoek a tapasztalataim mint az elsonek...
2020. aug. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1: Pont, mint a nagy farkú pasik jelentős része... 😂

(Tisztelet a kivételnek!)

2020. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a szép nőknek több lehetőségük volt tapasztalni és állandó megerősítést kapnak a környezetüktől ezért bátrabbak, cserfesebbek bevállalósabbak. Míg a nem olyan szép nők komplexusokkal és gátakkal küzdenek amik miatt nem tudnak megnyílni. Hiába akarják nem képesek elengedni magukat és ez rányomja a bélyegét a szexuális életre is. Szégyenlősek, félénkek.
2020. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vérmérséklet függő. Az én barátnőm szép és viszonylag konzervatív.
2020. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Változó, nincs összefüggésben azzal hogy van-e tetkója, piercingje. Attól még lehet egy fap.na és kontra: egy teljesen átlagos lány is olyan tüzes "szexdémon" hogy legszívesebben egész nap "azt" csinálnád vele.

Ha kavarsz vele, akkor hajrá, sok sikert, eljutsz vele az ágyig és egyből látni fogod :) amúgy is te tudod hogy tetszik-e neked a lány vagy sem, akarsz-e vele dugni vagy sem.

2020. aug. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Az előttem szóló sexológussal szemben én azt tapasztaltam, hogy a tetoválást, piercinget viselő lányok ezzel is mutatják, hogy bevállalósak, ami nem feltétlenül jelent szabadosságot, inkább azt, hogy a társadalmi kötöttségek nem tartják őket vissza. Amire rávágynak, ami jó nekik, azt teszik, az ágyban is, az ismerkedés terén is. Viszont ez nem korrelál a szépséggel, vonzó lányok között éppúgy vannak tetkósok, piercingesek, mint a kevésbé szépek között. Ezzel szemben az ésszel, intelligenciával inkább összefügg. Minél okosabb egy nő, annál inkább biztos, hogy nincs feltűnő helyen tetoválása, piercingje.
2020. aug. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Még az előzőhöz: ezzel szemben a tetkó, piercing hiánya semmiképpen sem mutat olyasmit, hogy az a nő ne lenne felszabadult a szexben.
2020. aug. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!