Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ejakuláció elnyújtásban segít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ejakuláció elnyújtásban segít a lidokain alapú permet? Tapasztaltok?(tippek/trükkök)

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Működhet, de nyűgös dolog: ugye kevesebbet vagy nem nagyon érzel kéjt sem, ezen kívül a partneredet is elérzéketleníti, ha nem használsz gumit. Elvileg lidokain nem kerülhetne nyálkahártyára (a nő hüvelyébe, vagy a fenekébe, ha análisan csináljátok), illetve a lidokain spray vényköteles, ha valahonnan illegálisan sikerül beszerezni, akkor azért lenne bennem kérdés, hogy biztos erdeti-e, nem valami káros hatású hamisítvány. És persze: a spray nem véletlenül vényköteles. Esetleg lidokain kenőcsöt próbálj ki, gumival, a gumi alá egy kicsit.


Ha korai magömlés a probléma, akkor érdemes inkább gyakorlással elnyújtani. Figyelj a tested jelzéseire, élvezés előtt lesz egy olyan, hogy "na mindjárt nagyon jó lesz": ekkor tarts szünetet, hagyd magad lelohadni, majd később onnan folytathatod. Ez rendszeresen ismételgetve, gyakorolva idővel változik a reflex, hogy hamar élvezel el, illetve megismered a testedet, hogy mikor vagy közel az élvezéshez: akkor pózt váltva, szünetet tartva sokáig el tudod húzni az élvezés előtt.

2020. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam sprayt, többször is. A patikus asszem sejtette mire kell, mert kérdés nélkül nem akarta kiadni, én mondtam, hogy Piercingre (de lehet fül átfúrás is, mondjad, hogy benőtt a fül párodnál)


Szóval, igen, tompít. De trükkös. Bevallom, én sosem mondtam meg a páromnak, hogy használtam, kicsit nehéz volt, de elhitte, hogy éppen jó napom van az ágyban, de nem mindig úgy működik, ahogy kell.

1: igen, átmehet a tompítás a lányra. Párom a puncira sosem panaszkodott, de egyszer leszopott és letompult a szája. Azt hazudtam, hogy egy újfajta síkosítót kipróbáltam amiben van valami tompító. Bevette. Szóval szopás kilőve

2: igen, felvehetsz gumit is, de akkor lehet semmit nem érzel. Attól még az élmény király, mert a látvány, a mozgás, a szagok, mind megvan és szépen lassan kezd visszatérni az érzés is a farkadba, amitől egyre jobb érzés a szex, de volt, hogy letéptem a gumit és úgy folytattam, mert már túl érzéstelen volt így (nem volt gáz, sokszor gumi nélkül csináltuk, odafigyelve. Már régóta együtt voltunk)

3: Én zuhany alatt csináltam mindig, becsempésztem, még a száraz farkamra sprayztem, vártam, lemostam, megtöröltem szárazra, még egyszer spray és a végén alapos szappanos lemosás. Elég intenzív szaga van, szóval lehet észrevenné máshogy

4: Valahogy nem mindig sikerült eltompítani. Biztos nem alaposan sprayztem. Volt, hogy mondjuk a makk teljesen érzéstelen volt, de egy pici ponton alatta halál érzékeny és így nem tartottam sokáig

5: meglepően gyorsan múlik a hatása, ezért azt tanácsolom, hogy használat után ne teketóriázz, dugj. Nálam többször történt, hogy zuhany után még játszani volt a páromnak kedve, kicsit dumálgattunk és nem vettem észre, de elhúztuk az időt 10-20 perccel és utána már alig éreztem valami tompító hatást. Pici volt még, de nem annyi, hogy drasztikusan változzon a teljesítményem. A legjobb ha már rákészültök, már meztelenek vagytok és a csaj már ott vár meztelenül az ágyon, amire lezuhanyzol

2020. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

amúgy nem egy jó megoldás, ez csak olyan játszadozás az érzésekkel, de hosszútávon nem segít és rászokni sem akarsz, mert az megöli a szexualitást. Mint amikor drogok hatása alatt szexelsz. Lehet, hogy jobb, lehet jobban teljesítesz, de az csalás, mert ha teljesen tisztán nem élvezetes a szex, akkor az a kapcsolat nem lesz tartós.

Ez inkább csak egy extra amit néha lehet használni, mint mondjuk játékokat

2020. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!