Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek egy nyugisabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek egy nyugisabb srác vagy egy extrém életet élő érdekesebb?

Figyelt kérdés
Indokoljatok.
2020. aug. 19. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Kifejthetted volna a kettő miben nyilvánul meg.
2020. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugisabb. Nem szeretem az örökké pörgő, menjünk valahova, mindig csináljunk valamit életet. Jobban érdekelnek a nyugis dolgok.
2020. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nyugis pl otthon ulos sorozat fan szeret jatszani es ehez hasonlo dolgok. Az extrem meg keresi az elmenyeket amik sok adrenalint adnak esetenkent akar veszelyes dolgokat is csinal.
2020. aug. 19. 16:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Extrém életet élő. Én is egy ilyen csaj vagyok, szeretek utazni, új dolgokat kipróbálni. Meg az én gyengém a sportos test.

Ráadásul az a tapasztalatom, hogy az ilyen pasik pörgősebbek az ágyban is...

2020. aug. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugisabb, mert én is ilyen vagyok. Pörgőssel nem tudnám elképzelni az életemet. :(

De mindenkinek más a preferenciája... :)

2020. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!