Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex? Hogyan borotváljam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex? Hogyan borotváljam? Hogy védekezzek?

Figyelt kérdés

SZóval lenne pár kérdésem az első alkalommal kapcsolatban:


-Hogy borotváljam? Nem baj ha "borostás" vagy ne borotváljam? (A kozmetikus lehetőség nem áll fent.

-Ha mindkettőnknek ez lesz az első, honnan tudjuk majd azt, hogy hogy kell használni a kotont? Nem szeretném azt hogy gy rossz koton miatt terhes legyek :/

-Otthon nem akarom, a szüleim elég konzervatívak biztos hogy még ha 20 évesen otthon élnék akkor is benyitnának "nehogy megtörténjen." Hol lehet ezt még csinálni? Ötletek?

-Az első mennyire lesz hosszú, és meghitt? Szeretném ha az lenne, és nem csak "2 lökés és viszlát" de úgy hallottam hogy nem fogjuk sokáig bírni bizonyos értelemben :D



2020. aug. 19. 18:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
33%
Majd ha tudod ki a fiú és ki a lány,.... Akkor gyere vissza
2020. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%

Kb az utolsó mondattal elárultad, hogy még az alapvető testi működésedről sincs fingod, nemhogy egy közös együttlétről. Fiú oldalról szokott megtörténni a gyors elélvezés (kivéve ha ő is izgul), a legtöbb lánynak több alkalomba is telhet, míg a partnerével kitapasztalják, hogy a felfokozott izgalmi állapottól hogy jusson el a csaj az orgazmusig.


Mivel írtad, hogy a hely is kérdéses, mert otthon rátok nyithatnak, gondolom még petting se volt eddig.

Ha megvan a hely, NE szexeljetek egyből. Először legyen kézi munka, majd szájjal való kényeztetés (tehát orális szex). Ha majd itt eljuttok arra a szintre, hogy örömet tudjatok okozni a másiknak, akkor továbbmehettek a behatolás részhez.


Addig is itt egy videó, ami alapján én is megtanultam borotválni, ezt gyakorolgasd.

[link]

2020. aug. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy biztos a gumi helyes használatában, keress róla videót a neten, rengeteg van, és egyébként is nagyon egyszerű feltenni. Azért is ajánlom, mert ha ő bizonytalankodik vele, akkor egyszerűbb, ha te teszed fel neki. Mindenképp jó minőségűt vegyetek, nem érdemes párszáz forintot spórolni.


Azt, hogy mennyire lesz hosszú, nem tudjuk megmondani. Van olyan pasi akinek elsőre tényleg 2 lökés, van, aki nagyon izgul és elsőre egyáltalán nem is tud elmenni, ez a két véglet és ezek között bármi előfordulhat. Hogy mennyire lesz meghitt az mindkettőtöktől függ, készülj gyertyákkal meg miegymással és a srác venni fogja a lapot (remélhetőleg).


Ha a helyszín problémás, akkor vagy várjátok meg amíg valamelyikőtök szülei nem lesznek otthon, vagy esetleg beszélj egy jó barátoddal erről, hátha hozzá tudtok menni pár órára (nálam is így volt).


Érezzétek jól magatokat! :)

2020. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat :)

Kedves 2-es. Én szoktam maszturbálni, és én olyankor gyorsan élvezek el. Mivel még szűz vagyok, nem tudom hogy a szexre hogy fogok reagálni, de köszönöm a választ :)


A kotonnál tudom hogy van ábra csak attól félek hogy mi van ha első alkalommal nem tudjuk felrakni? Vagy azt egyszerű, nagyon?

2020. aug. 19. 19:03
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Gyakorold otthon felhúzni az óvszert és probléma megoldva. Az, hogy borotvált vagy nem borotvált ez attól függ, hogy a partnerednek hogy tetszik. Például a barátnőm nem szerete a borotváltat és én se igazán. Nem férfias és barátnőm belátása szerint olyan, mintha egy kisiskolással lenne együtt vagy egy robottal. Másrészt a szőrzet feromont termel, gondolom ezt nem kell elmondani mi. ;). Szóval, ahogy a párod kívánja és ahogy a párodnak izgató vagy ahogy szereti úgy legyen, de szerintem csak vágd rövidre. Borotválás után tiszta piros lesz az egész, viszketni fog és nagyon rossz lesz, amikor nő vissza. Erre készülj. Az a terület érzékenyebb, mint az arc.
2020. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

"Kedves 2-es. Én szoktam maszturbálni, és én olyankor gyorsan élvezek el. "


Mert a maszturbálás nem arról szól, hogy elhúzzuk, hanem hogy elmenjünk, de ha gyakorolni akarsz, akkor mielőtt elmész akkor abbahagyod, szünet, majd folytatod. Ugyanez legyen a szexben is. Ha megy a digidugi akkor ha érzed, hogy "hamarosan", akkor álj le! Maradhatsz benne, csak ne mozogj vagy ha nagyon olyan húzd ki és menj le a nyelveddel, majd nyalogasd neki egy 5 percig, utána mehet megint a digidugi és ha megint érzed akkor állj le, szünet, vagy nyalogasd megint.. Ezt csináld amíg jónak látod így elhúzhatod órákig is és utána még nagyobb lesz a durr. ;).

2020. aug. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Már borotválom, és sajnos ezt tapasztaltam is. Nincs valami megoldás rá? Nem akarom hogy borostás legyen:/
2020. aug. 19. 19:13
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Otthon előre tudod gyakorolni a felhelyezést, felrakod egy banánra aztán kidobod.
2020. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
6-os köszönöm a választ sokat segítettél :)
2020. aug. 19. 19:14
 10/22 anonim ***** válasza:
89%
Borotválod újra, előtte és nem lesz borostás. De a kezdeti "növekedés", nagyon gyorsan nőni fog vissza. Szóval másnapra vagy fél nap múlva már a "szurkáló" szőrzetek ott lesznek. A gyanta oldja meg ezt a problémát vagyis nem megoldja, hanem inkább hosszítja, hiszen "gyökerestül" jön ki, a borotvával meg csak a felsziníg vágod.
2020. aug. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!